Sari la conținut
Forum Roportal
Alyyna

Ideea de cuplu si neajunsurile ei sexuale

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Am intrbat o si pe mama daca se excita dar nu a vrut sa mi raspunda.. :D

 

Findca in alte situatii sunt excitate (sau doar se vaita pentru ca le a ciupit un tantar) si tot un contact e si acolo...

Deci e doar o chestie psihica :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

dand o fuga pan' aici, ca s-a schimbat numele topicului, as vrea sa stiu...

daca baietii isi doresc macar o partida cu amicele lor?

daca ar fi sa se intample, cum le-ar vedea apoi, ca amici in continuare sau si-ar schimba parerea despre ele(in rau, gen: panarama,c*rva etc) ?

sau ce parere ar avea despre astfel de amicitii?

intreb din pura curiozitate.

 

bineinteles si fetele pot raspunde, inversand rolurile. daca isi doresc unii amici...etc

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am intrbat o si pe mama daca se excita dar nu a vrut sa mi raspunda.. :)

 

Findca in alte situatii sunt excitate (sau doar se vaita pentru ca le a ciupit un tantar) si tot un contact e si acolo...

Deci e doar o chestie psihica :D

 

evident ca este o chestie psihica, mintea este zeul :) Deci chestia cu mental/fizic nu se aplica. Se stie ca suptul bebelusului provoaca contractii ale uterului dar de aici pana la a fi horny e cale foarte lunga. Plus ca in primul rand o femeie se excita cand este pregatita psihic pentru asta. Multe femei au fost violate dar ma indoiesc ca au simtit vreo placere, desii procesul este acelasi, contextul e altul. Deci 80% din toata treaba asta este contextul.

 

dand o fuga pan' aici, ca s-a schimbat numele topicului, as vrea sa stiu...

daca baietii isi doresc macar o partida cu amicele lor?

daca ar fi sa se intample, cum le-ar vedea apoi, ca amici in continuare sau si-ar schimba parerea despre ele(in rau, gen: panarama,c*rva etc) ?

sau ce parere ar avea despre astfel de amicitii?

intreb din pura curiozitate.

 

bineinteles si fetele pot raspunde, inversand rolurile. daca isi doresc unii amici...etc

Am incercat odata cu cel mai bun prieten din liceu, a fost aiurea :P Si el mai si era virgin pe deasupra ;)

deci ca sa raspund la intrebare...nu nu m-ar mai tenta :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am intrbat o si pe mama daca se excita dar nu a vrut sa mi raspunda.. :)

 

Findca in alte situatii sunt excitate (sau doar se vaita pentru ca le a ciupit un tantar) si tot un contact e si acolo...

Deci e doar o chestie psihica :D

 

unele femei spun ca e foarte dureros procesul de alaptare, nici pe departe ceva placut (doar daca au o latura mai intunecata :D )

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
dand o fuga pan' aici, ca s-a schimbat numele topicului, as vrea sa stiu...

daca baietii isi doresc macar o partida cu amicele lor?

daca ar fi sa se intample, cum le-ar vedea apoi, ca amici in continuare sau si-ar schimba parerea despre ele(in rau, gen: panarama,c*rva etc) ?

sau ce parere ar avea despre astfel de amicitii?

intreb din pura curiozitate.

 

bineinteles si fetele pot raspunde, inversand rolurile. daca isi doresc unii amici...etc

Hm. Daca amicitia e reala si persoanele implicate sunt destul de mature [nu precum intrebarea ta :D ], sexul nu ar trebui sa schimbe parerea, ci doar sa o intareasca. Ca sa decizi ca vrei sa te implici mai mult in relatia de prietenie cu respectiva persoana, inseamna ca te atrage si te multumeste exact felul ei de a fi.

 

In cel mai probabil caz relatia de amicitie va fi alterata. Sexul schimba lucrurile... in bine sau nu. Se poate termina cu o relatie de dragoste sau cu destramarea prieteniei. Foarte putine sunt cazurile in care relatia de prietenie ramane aceeasi.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×