Sari la conținut
Forum Roportal
mau77mau

Pisica neagra, ghinion daca iti taie calea

Postări Recomandate

Mau draga ,pisica neagra produce ghinionul rapid ,uneori instantaneu ,fiind posibil sa te feresti din calea ei si sa te intersectezi cu mijlocul RATB sau ma rog RAT-orasul.Daca pana acum nu sunt semne, inseamna ca desi la mustata, te-a ratat ghinionul. Dupa cum arata schema ,am trasat tangenta la coada pisici si nu eram sigur 100% ca ai scapat.Mai rau era de iti iesea popa in cale si cu gol, adica inainte sa treaca pe la cutia milei.Atunci sa te vad de unde scoteai repede un militar.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mau draga ,pisica neagra produce ghinionul rapid ,uneori instantaneu ,fiind posibil sa te feresti din calea ei si sa te intersectezi cu mijlocul RATB sau ma rog RAT-orasul.Daca pana acum nu sunt semne, inseamna ca desi la mustata, te-a ratat ghinionul. Dupa cum arata schema ,am trasat tangenta la coada pisici si nu eram sigur 100% ca ai scapat.Mai rau era de iti iesea popa in cale si cu gol, adica inainte sa treaca pe la cutia milei.Atunci sa te vad de unde scoteai repede un militar.

adica daca imi iese in cale un popa gol, tre sa fac rost de un militar ? :blink: conteaza gradu ?

 

eu am pisica neagra .. nu stiam de ce sunt asa ghinionista :think:

aha...pisica aia de iti face poze ?:P ca parca asa spuneai pe undeva. :blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
adica daca imi iese in cale un popa gol, tre sa fac rost de un militar ? :blink: conteaza gradu ?

 

 

aha...pisica aia de iti face poze ?:think: ca parca asa spuneai pe undeva. :blink:

nuu .. poze imi face Pisi :P

Editat de s_s_s

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nuu .. poze imi face Pisi :blink:

dar nu iti taie calea :blink:

 

 

eu nu cred in ata cu pisica. doar ma cam sperie daca e noaptea si sunt cu motorul.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
eu nu cred in ata cu pisica. doar ma cam sperie daca e noaptea si sunt cu motorul.

 

De ce? Ataca motoarele in haita? :blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ie bine ca nu o face si noaptea..ca iera rau. :blink:

o face si noaptea din cand in cand :blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×