Sari la conținut
Forum Roportal
Aedrius R.J

Molitvele Sf

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Da am fost si eu cateva zile la Calugareni, in perioada in care vizitam manastirile din partea Sucevei. Este un loc minunat si in acelasi timp inspaimantator cand incep slujbele parintelui Horga . Orice fiinta omeneasca se cutremura de ce vede acolo. Este o lupta continua cu duhurile necurate si vraji si blesteme puse pe capul unor oameni saraci si asa chinuiti destul de viata asta de zi cu zi. Este un loc sfant in care ar merita sa fie vazut de cati mai multi credinciosi pentru a vedea adevarata fata a credintei, rabdarii si vointei parintelui care este un sfant si care face tot posibilul pentru a salva niste suflete chinuite.

Editat de _NeXuS_

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Un preot savarsea Moliftele Sfantului Vasile dupa cam vreo 3 saptamani decand a inceput sa citeasca a murit.Deci nu e de joaca cu asa ceva.Eu nu as recomanda la nimeni sa incerce.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Un preot savarsea Moliftele Sfantului Vasile dupa cam vreo 3 saptamani decand a inceput sa citeasca a murit.Deci nu e de joaca cu asa ceva.Eu nu as recomanda la nimeni sa incerce.

Si Dumnezeu a stat 3 saptamani ca sa delibereze?

O fi fost ocupat cu vreo catastrofa...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Orice fiinta omeneasca se cutremura de ce vede acolo. Este o lupta continua cu duhurile necurate si vraji si blesteme puse pe capul unor oameni saraci si asa chinuiti destul de viata asta de zi cu zi.

 

 

Asta este locul sfant ?

Sdevarata credinta?

 

Loc minunat ?

 

vraji , blesteme , duhuri necurate ? halal credinta .., ce loc minunat ! Mergeti asadar poate va fi nevoie sa va intoarceti .

 

Cei ce fac aceste vraji tot ei le dezleaga ,vrajile se fac sub semnul crucii mergeti si vedeti , nu exista vrajitoare sa vrajitor in romania ca sa lege si sa dezlege fara semnul crucii , tot sub acest semn se poate dezlega ...

 

Isus: Multi imi vor zice in ziua aceea Doamne , Doamne !Nu am scos noi draci in numele tau ............, atunci le voi spune : Plecati de aici voi toti care lucrati fara de lege .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Orice fiinta omeneasca se cutremura de ce

 

 

halal credinta .., ce loc minunat !

 

.

sectare ,

nici o legatura cu timpeniile tale scrise mai sus... :o:

efes 6

12. Căci lupta noastră nu este

Editat de the_listener

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sigur, nu ma refer la toata lumea, ci numai la cei care vorbesc in necunostinta de cauza legat de anumite subiecte.In ce ma priveste pe mine, de aia ma aflu aici, ca sa cunosc opiniile fiecaruia, si sa discutam in contradictoriu.Din ciocnirea mintilor, nu se poate sa nu tasneasca uneori si scantei geniale.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×