Sari la conținut
Forum Roportal
angry_angel

Filme rare

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

salut,am si eu o problema....anumite filme par imposibil de gasit.

fantoma de la opera[varianta originala] nu reusesc sa o gasesc,mi-am rugat si prietenii care mi-au facut rost doar de varianta noua,spunand ca cea veche nu ''exista'' pe net. daca stie cineva cum pot sa o obtin..please :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
salut,am si eu o problema....anumite filme par imposibil de gasit.

fantoma de la opera[varianta originala] nu reusesc sa o gasesc,mi-am rugat si prietenii care mi-au facut rost doar de varianta noua,spunand ca cea veche nu ''exista'' pe net. daca stie cineva cum pot sa o obtin..please :friends:

 

hei poate o sa reusesc eu sa te ajut, daca imi dai mai multe detalii despre film....

pana-n una-n alta, ar trebuii sa se deschida un topic, in care sa se discute despre filmele bune vechi...

recomandarile pot fi uimitoare :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
hei poate o sa reusesc eu sa te ajut, daca imi dai mai multe detalii despre film....

pana-n una-n alta, ar trebuii sa se deschida un topic, in care sa se discute despre filmele bune vechi...

recomandarile pot fi uimitoare :friends:

din pacate nu cunosc nici actorii,nici regizorul...nici anul,cred ca l-am vazut acum 8 ani....si de atunci parca a disparut,iar varianta noua dezamageste...este o prostie comerciala[parerea mea].

merci mult pt intentie,sper sa-l gasesti :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
si eu vreau "grease", cu john travolta si olivia newton john. 60' si ceva, cred

 

 

actually 1978.in film ei erau prin anii '60,dar de fapt pelicula e realizata in '78. :airkiss:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
si eu vreau "grease", cu john travolta si olivia newton john. 60' si ceva, cred

 

 

 

In ce localitate esti, ma tem ca in RO ca linga mine sint 4 rentals si cu de toate plus chinezii si asiaticii au si filme europene in limba originala, nu subtitluri.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
salut,am si eu o problema....anumite filme par imposibil de gasit.

fantoma de la opera[varianta originala] nu reusesc sa o gasesc,mi-am rugat si prietenii care mi-au facut rost doar de varianta noua,spunand ca cea veche nu ''exista'' pe net. daca stie cineva cum pot sa o obtin..please :flowers:

DC++ :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
din pacate nu cunosc nici actorii,nici regizorul...nici anul,cred ca l-am vazut acum 8 ani....si de atunci parca a disparut,iar varianta noua dezamageste...este o prostie comerciala[parerea mea].

merci mult pt intentie,sper sa-l gasesti :flowers:

 

 

www.imdb.com gasesti detalii despre orice flm

si il poti cauta linistit pe dc++

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

va multumesc pt raspunsuri :flowers:

problema este ca am cautat...dar am sa mai incerc...pana la urma voi reusi.varianta originala este extraordinara,cea de acum,cu toate efectele ei...nu se ridica la valoarea primei variante.va recomand aceasta varianta cu tot sufletul....coloana sonora este fantastica.....etc.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×