Sari la conținut
Forum Roportal
povestifrumoase

Sfaturi achizitie telefon cu touch screen max 350 ron

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

HEEEEEELLPP!!!!!!!!As avea nevoie de ajutor!!!!Vreau sa imi iau un telefon cu touch screen de pe magazine online pana in 350 ron , care sa aiba totusi o camera intre 3 - 5 MP (daca se poate), sa existe teme downloadabile pentru el si jocuri,si sa se auda muzica bine , daca se poate mai bine decat la un SGH J700i.Initial pusesem ochii pe un LG KP501 , dar am gasit pe un forum ca , cica 500 este facut pentru cosmote necodat ( mie nu prea imi plac butoanele la el), 501 cica numai la orange se gaseste si ca cei de la orange fac ce vor cu telefoanele si nu sunt prea bune de la ei , deci daca l-as lua de la un magazin online cam tot aceeasi chestie ar fi... , si 502 pt vodafone dar .....mie nu prea imi place . Deci dupa toata teoria asta.........nush ce sa mai aleg ........deci initial initial aveam de ales intre LG KP501 sau Samsung corby....... dar daca stiti voi niste telefoane asemanatoare si la pret si la datele tehnice....:roll: si totusi un design agreeabil pentru o fata;:lazy:.HEEELLLPP!!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×