Sari la conținut
Forum Roportal
Penetrat0r

Gripa porcina - H1N1

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Desigur :>

Ce e minciuna? Moartea fetei?

Cand publici tu un alt certificat de deces atunci sa te pronunti.

Pana atunci vorbe goale

Dupa cum vad,ai obiceiul sa ma urmaresti si sa ma ataci la orice expunere,nu am sa-ti dau apa la moara.Vreau doar sa-ti spun ca nu exista nicio dovada certificata medical ca principala cauza a decesului a fost virusul acela gripal.Pune mana si cauta informatii despre vaccinuri si gripe,exista un material pe un site(cel mai vizualizat) cu fosta ministru al sanatatii din suedia.Materialul se numeste" adevarul despre gripa porcina"Mi-am adus aminte de regretatul actor de la prima tv care se spunea ca a murit de la gripa porcina,fals,certificatul medical o dovedeste clar ca altele au fost cauzele decesului.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Dupa cum vad,ai obiceiul sa ma urmaresti si sa ma ataci la orice expunere,nu am sa-ti dau apa la moara.

La care moara? La a popii poate

Vezi Cocoselule, ca tu ti-ai introdus penele in discutie, ia mergi o pagina inapoi si nu mai fa pe victima

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
La care moara? La a popii poate

Vezi Cocoselule, ca tu ti-ai introdus penele in discutie, ia mergi o pagina inapoi si nu mai fa pe victima

Ati auzit cumva de decenta si bun simt?Nu,nu cred,nu strica sa ....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Va rog frumos sa nu va abateti de la subiect si sa folositi un limbaj ofensator. joannahart.

E un avertisment.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×