Sari la conținut
Forum Roportal
Penetrat0r

Gripa porcina - H1N1

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Ar fi prea frumos ca sa fie adevarat. Ganditi-va ca toti porcii sunt in parlament si acolo ar trebui sa fie centrul fiecarui focar.

:spiteful:

partea nashpa este ca nu porcii sunt afectati de acest virus, ca deobicei.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
eu cred ca virusul acesta a fost indelung.... "creat"

 

Si i-a fost dat drumul exact la momentul potrivit...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
eu cred ca virusul acesta a fost indelung.... "creat"

Da...da, l-o facut "masonii :spiteful: " special pentru tine :blink:

 

Si acuma tre sa-ti cumperi vaccinu... d-apoi aia care vor sa te omoare iti spun ca vaccinu e otrava. :crazy:

Editat de Toranagasama

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Tora, fara suparare si fara sa-i amestecam pe masoni si bubuli si mai stiu eu ce extraterestrii mov in ecuatie... de ce crezi tu ca de fiecare data cand situatia social-economica e de rahat, apare cate un virus sau o alta amenintare?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Tora, fara suparare si fara sa-i amestecam pe masoni si bubuli si mai stiu eu ce extraterestrii mov in ecuatie... de ce crezi tu ca de fiecare data cand situatia social-economica e de rahat, apare cate un virus sau o alta amenintare?

Sincer, eu efectiv nu vad nici o legatura intre partea economica si virus/amenintare... Tu ce crezi ?

 

Cat despre generalitatea si principiul intrebarii tale trebuie sa afirm ca asa trebuie sa se intample ! Nu se poate sa fie bine si frumos tot timpul ,CREATORUL reprezinta binele si raul,ying-yang,yhwe si lucifer in acelasi timp=>Binele si Raul vin intotdeauna impreuna...si in general raul e cauzat de frica{asta v-o poate spune si arabu crestin-budist =vali :blink:}...

 

Deci,ideal, ar fi bine sa nu va mai tremure chilootii pe voi si sa deveniti paranoici de fiecare data cand apar "stiiri" de genul asta. :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mie nu-mi tremura nimic :spiteful: dar ma innebunesc astia la TV ca nu se mai discuta altceva decat de virusi si antivirusi..

 

De ex pana saptamana trecuta, se discuta aici despre criza economica, toata ziua si pe toate posturile... acum exista o amenintare mai acuta decat somajul, exista H1N1, care a aparut asa... din senin, gata mutat sa se transmita de la om la om...

 

Personal nu imi e teama de virus, si daca stau sa ma gandesc bine si criza economica m-a afectat intr-un mod pozitiv, adica mi-au crescut vanzarile la cartile la mana a II-a , probabil ca acum au sa inceapa si pietrele din biblioteca (cartile de medicina) sa se vanda :crazy: dar ma gandesc ca in Hamburg, unde cica au depistat primul caz de H1N1 probabil ca oamenii au alte prioritati si isi pun mai putine intrebari despre situatia fondului de pensii si de somaj in cazul in care alte cateva milioane de oameni isi vor pierde locul de munca... iar casele de sanatate au sa fie mai putin injurate pt proasta gestionare a banilor si situatia spitalelor, atata timp cat exista Tamiflu.

 

Asta e rationamentul meu, pe alocuri irational :blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×