Sari la conținut
Forum Roportal
Dimineata

90% din cazurile celor care ies din trup atrag şi duhuri necurate cu ei?

Postări Recomandate

esti lovit cu leuca baiatu. mai multi gargauni in cap ca la matale nu cred ca poate fi posibil. are si yoga, stil bivolaru, delirurile ei dar in niciun caz mai multe decat teologia crestin-ortodoxa. :(

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sa invatam de la altii,nu?

S-a facut un studiu la un spital de boli nervoase si 70% din cei de acolo facusera spiritism. Am impresia ca la spiritism trebuie sa lasi o parte din energia ta nervoasa constient sau nu.

La fel din cei ce au facut yoga au ajuns la spitalul de boli nervoase.

 

Nu cred ca au ajuns in spitale strict pentru ca au facut yoga. Cred ca altceva este la mijloc.

 

Si in ce spital sunt cei 70% de care vorbesti?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu cred ca au ajuns in spitale strict pentru ca au facut yoga. Cred ca altceva este la mijloc.

 

Si in ce spital sunt cei 70% de care vorbesti?

 

 

lasa-l ca a citit prea mult paisie :think:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cine are frici si ganduri aiurea, anxietate cat cuprinde poate citi zilnic pentru o perioada Acatistul Mantuitorului pentru revenire la normal stari normale.

 

E valabil si pentru cei care au " frica de Dumnezeu" , revin si ei la normal ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu cred ca au ajuns in spitale strict pentru ca au facut yoga. Cred ca altceva este la mijloc.

 

Si in ce spital sunt cei 70% de care vorbesti?

 

Cred ca la vreun spital privat ca la astea de stat, aia 70% sunt alcoolici, nu au mai apucat sa faca spiritism. Darmite yoga.............. :think:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
E valabil si pentru cei care au " frica de Dumnezeu" , revin si ei la normal ?

 

Pai vedeti dvs, aceasta expresie "frica de Dumnezeu", este destul de prost perceputa. A incercat intr-o zi listener sa o explice, dar s-a incurcat in "salata de fructe", "nici o legatura" si alte asemenea. :think:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pai vedeti dvs, aceasta expresie "frica de Dumnezeu", este destul de prost perceputa. A incercat intr-o zi listener sa o explice, dar s-a incurcat in "salata de fructe", "nici o legatura" si alte asemenea. :think:

 

Si eu cred la fel , acolo unde este iubire , indiferent de natura ei , frica nu are ce cauta.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×