Sari la conținut
Forum Roportal
elysa_sweety

Probleme la logare

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

*facedesk* Te rog eu deea,renunta la Internet Explorer,nu ca din cauza lui ar aparea reclamele,dar cum ai zis si tu,reclama nu se inchidea,asta pentru ca Explorer e cel mai groaznic browser...si in plus,creeaza numai probleme,incearca alt browser.Cat despre Elena,deja ne-a anuntat ca inca se acomodeaza.Give her some time,sunt sigura ca dupa ce isi intra in mana se va ocupa de noi :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cand voi mai desena asa am sa fac. Multumesc de sfat Misa, acum se pare ca reclama nu mai apare, dar uneori cand accesez linkul catre prima pagina imi apare doar reclama de la fanta, asta se rezolva rapid inca de 2-3 ori accesez pagina si merge ca noua.

Ii urez succes Elenei si sper ca va fi alaturi de noi si va colabora :friends:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

La unele desene se schimba culorile..Se inverzeste desenul pur si simplu,apar uneori si niste patrate de culori diferite sau se pun niste..hmm..pixeli,iar culorile apar de parca ar fi din patratele..

la desenele acestea am problema cu inverzeala:http://www.desenatori.ro/desen-1740035.htm , http://www.desenatori.ro/desen-1732138.htm

la acesta cu patratelele:http://www.desenatori.ro/desen-1751547.htm [la cercul galben se vede foarte clar]

Asa este. Mai ales cand folosim mai mult blur.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

snip

Moe este definitia a ceva adorabil,dragut.In nici un caz nu este un cuvant vulgar.

Si contul meu a fost blocat si=mi zice ca contul a fost blocat datorita....

...multiplelor incercari esuate. :) Ai facut ceva in ultima vreme care a determinat un moderator/admin sa te baneze?...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Buna..nu stiu daca este tocmai locul potrivit insa am decis ca imi pot permite sa va aduc la cunostinta , si nu cred ca sunt singura persoana de pe acest site care are aceastra problema, problema reclamei de la ,,Fanta" .

Este practic imposibil sa nu te irite acea reclama, si este lafel de imposibil , pentru mine cel putin, sa pot incepe un nou desen cu noua aplicatie.

Sper din suflet ca veti avea in vedere rezolvarea problemei.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

...sunt cumva singurul de aici care nu vede/nu'mi apare reclama Fanta? >>''''''' ~cred ca mai mult depinde de browser chestia asta ~Firefox user~~

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ce sa fac?Si mie mi s-a blocat contul si-mi spune ca:Contul a fost blocat datorita incercarilor esuate.......Eu am incercat sa ma loghez cu parola mea corecta,si imi zicea parola gresita.........Asta era inainte sa mi se blocheze

Credeti ca ar putea fi de la :spam: (spam)?????????????:(

 

Moe este definitia a ceva adorabil,dragut.In nici un caz nu este un cuvant vulgar.

 

...multiplelor incercari esuate. :) Ai facut ceva in ultima vreme care a determinat un moderator/admin sa te baneze?...

Pai,am incercat sa ma loghez cu parola mea corecta si-mi zicea ca parola e gresita!Am mai incercat de cateva ori si am reusit sa ma loghez,da' peste trei zile mi s-a blocat:(

Contul meu se numeste ada_ade,exact ca si aici:)

Eu avusem impresia ca cineva e pe contul meu:(

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

...sunt cumva singurul de aici care nu vede/nu'mi apare reclama Fanta? >>''''''' ~cred ca mai mult depinde de browser chestia asta ~Firefox user~~

Eu folosesc Google Chrome iar reclama nu imi apare.

 

Un sfat: As recomanda userilor care folosesc Internet Explorer sa isi schimbe browserul deoarece cu I.E. exista sanse mari de a pierde un desen sau de a face unele lucruri sa nu apara.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

snip

 

Nu are nici o legatura cu spam-ul,pe Desenatori nu exista o regula care sa interzica spam-ul.Daca cineva ti-ar fi spart si schimbat parola atunci ar fi trebuit sa-ti apara ..Userul sau parola este gresita!...''.Singurele variante sunt ca ori ai fost banata pentru limbaj/atitudine/desene obscene ori pentru o inactivitate indelungata.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×