Sari la conținut
Forum Roportal
elysa_sweety

Probleme la logare

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Ehm.. eu inteleg sa fie reclame.. faceti bani, nu faceti.. problema voastra..dar daca tot bateti campii cu protectia minorilor, protejati-i si de imaginile de aces gen din reclame :)

post-327600-0-61988400-1348326498_thumb.jpg

Editat de ..Shamu..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

...va rugam faceti ceva cu aplicatia pentru ca nu se pot continua desenele...se blocheaza pur si simplu pagina de desenat...erori peste erori...stam in fata unui desen ore ca la final sa nu putem salva nimic...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

...va rugam faceti ceva cu aplicatia pentru ca nu se pot continua desenele...se blocheaza pur si simplu pagina de desenat...erori peste erori...stam in fata unui desen ore ca la final sa nu putem salva nimic...

Hello,

Poti sa-mi dai mai multe detalii? Browser, sistem de operare. Ce alte probleme ati mai intampinat?

 

Merci.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Hello,

Poti sa-mi dai mai multe detalii? Browser, sistem de operare. Ce alte probleme ati mai intampinat?

 

Merci.

 

...folosesc Mozilla Firefox, Windows 7 si cand se blocheaza aplicatia a doua, apare mesaj de genul "adobe plug-in crash"...am reinstalat adobe flash player si problema persista idiferent de ora la care desenez...

...altadata se salveaza in locul desenului acel aparat foto...indeosebi daca muncesc noaptea...orele 0:00 sau spre dimineata orele 6:00...

...sunt si momente cand functioneaza bine, adica mazgalesc ceva si se poate salva...asta ma face sa cred ca problemele nu sunt de la pc ci de la aplicatia site-lui...

...multumim de implicare...asteptam vesti bune pentru site...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

....semne imbucuratoare...acum vad se contorizeaza dimensiunea desenelor + ca e posibila vizualizarea lor...n-am testat inca dar sper ca si erorile de salvare s-au imputinat... :)

Editat de aliosa

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua domnule administrator!

Astazi, sambata, 13.04.2013 la ora 17, am comentat niste desene ale unui desenator, si dintr-o data mi-a iesit :( ...M-am logat dar nu mergea...Scria "Contul a fost blocat datorita multiplelor incercari esuate! Va rugam sa incercati mai tarziu, multumim."...Va rog frumos sa mi-l deblocati... :)

Va multumesc! :huggles:

 

Apropo ma numesc Bonnie. (cu . la sfarsit)

Editat de Bonnie.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Aceeasi problema si la mine.

 

Ma numesc Miercuri cu _ la sfarsit.

 

Nu ma deranjeaza sa raman cu asta numai sa nu fiu banat pentru clona.

 

 

PS: Noroc ca am sters continutul erotic din mesajele private.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×