Sari la conținut
Forum Roportal
elysa_sweety

Probleme la logare

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

moderatorii nu baneaza pe ochi frumosi pentru cine nu stie,nu numai aliosa e moderatoare,care apropo nici nu mai e pe site. motivele pentru care esti banat pot fi: a avea mai multe conturi, a nu desena ci a mazgali,a folosi un limbaj necorespunzator,a da note nemotivate,a incuraja alte conturi din astea jucause cu note pentru a vota/comenta si restul...citeste regulamentul.

 

ps Xandra<3 daca ai colaborat cu cineva ori ti-ai suflat parola pe undeva atunci fii sigura ca nu mai sunt moderatorii de vina.

eu am vazut ca inca mai este pe desenatori.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

moderatorii nu baneaza pe ochi frumosi pentru cine nu stie,nu numai aliosa e moderatoare,care apropo nici nu mai e pe site. motivele pentru care esti banat pot fi: a avea mai multe conturi, a nu desena ci a mazgali,a folosi un limbaj necorespunzator,a da note nemotivate,a incuraja alte conturi din astea jucause cu note pentru a vota/comenta si restul...citeste regulamentul.

 

ps Xandra<3 daca ai colaborat cu cineva ori ti-ai suflat parola pe undeva atunci fii sigura ca nu mai sunt moderatorii de vina.

Mc de raspuns Grimmjow Jagger uite eu am de ieri de dimineata contul am facut ieri 3 desene azi 4 , bine era un fond de o culoare si deasupra kanji pentru tatuaje. nu erau mazgaleli sau liniute sau altceva si nici nu am dat contul nici nu am altul

mi se pare foarte incorect asa ca idee , am incercat sa ma loghez din nou si tot stop spam apare.

eu imi fac alt cont si gata..dar foarte urat ce pot sa zic din partea moderatorilor astia.

nici macar nu vad sa-mi dea vreo explicatie

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ai fost banata fara motiv , fiindca ele POT

Una copiaza cu nerusinare , eu nu ii zic nimic , absolut nimic , doar comentez altcuiva, asa ca sunt banata :)

Daca asta e motiv si tu poate aveai o caciulita la nume urat inclinata sau nu pareai genul sa le ridici in slavi asa ca li s-a parut de bun simt sa te baneze cat mai repede .

Il rog pe domnul Seba sa ia atitudine si sa scape contul de moderator anatom pe care isi fac ele de cap -aliosa si cris.d.d

se pare ca au nevoie de o vacanta..deja au luat-o razna grav

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mc de raspuns Grimmjow Jagger uite eu am de ieri de dimineata contul am facut ieri 3 desene azi 4 , bine era un fond de o culoare si deasupra kanji pentru tatuaje. nu erau mazgaleli sau liniute sau altceva si nici nu am dat contul nici nu am altul

mi se pare foarte incorect asa ca idee , am incercat sa ma loghez din nou si tot stop spam apare.

eu imi fac alt cont si gata..dar foarte urat ce pot sa zic din partea moderatorilor astia.

nici macar nu vad sa-mi dea vreo explicatie

in cazul asta ai fost banata pt spam...nu stiu ce sa zic,mult noroc pe un cont viitor

 

da-mi un link de la contul tau banat ,poate iti pot da o explicatie

Editat de Grimmjow Jagger

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc , nu stiu cum sa gasesc contul , daca dau sa ma loghez apare stopspam si nu pot intra in cont

numele e Xandra<3 atat stiu

Nu vreau nici sa deranjez pana la urma nu intentionam sa spamez , nu desenez frumos era mai mult scris dar pot sa le tin la neterminate am vazut ca e optiunea, mai mult intreb ca nu mi se pare prea ok ce se intampla.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

buna ziua!

 

Am revenit de curand pe site-ul desenatori si am observat ca mi se deschide asa.

(pagina principala)problem_by_xxxreimuxxx-d55t71k.jpg

(galeria)problema_by_xxxreimuxxx-d55t770.jpg

 

Pe laptop si pe calculatorul tatalui meu se deschide perfect, merge foarte bine, dar nu am posibilitatea sa desenez mereu pe ele.Am incercat sa deschide site-ul si prin diferite browsere, precum chrome, ie si firefox dar nu mi-a mers pe niciunul.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Dupa aproape un an , vad ca iar a aparut aceasta eroare , mai exact , nu se vede nimic pe pagina in afara de fundal si nu arata ca sunt logat.

post-365708-0-54811800-1341475073_thumb.png

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Exact acelasi lucru vad si eu NIMIC

Faceti ceva, admin macar spune ce se intampla. Lucrati la site sau e vreo defectiune de la noi, utilizatorii :|

post-319091-0-42706700-1341486197_thumb.png

post-319091-0-96401100-1341486205_thumb.png

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si cum nu puteam rezista...

 

Image1.jpg

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×