Sari la conținut
Forum Roportal
elysa_sweety

Probleme la logare

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Buna ziua! Am o rugaminte domnule Admin, eu am incercat sa ma loghez sa ma apuc sa desenez un desen nou. Dar cand am dat sa ma loghez scria ca parola sau userul este gresit, bine prima data am crezut ca am gresit eu, am mai incercat o data si la fel, in ca o data si tot asa....dupa ce am reusit sa ma loghez (sau asa am crezut) imi apare eroare ca utilizatorul respectiv nu este existet adica eu am dar reload si tot asa imi apare , dau inapoi scrie iarasi ca nu sunt logata , incerc inca o data sa ma loghez, reusesc dar cand sa imi vad galeria la fel..eroare ca utilizatorul nu este existent sau ca apare aia ca cum ai luat-o pe o directie gresita, si nu ma lasa sa vad nici utilizatori, nici galeria si nici desenele lor, de abia.

Si problema ce mai mare e ca de abia ma loghez si nici cand ma loghez imi zice ca nu exist adica utilizatorul...eu....sper ca ati putea face ceva fiindca am incercat pe doua motoare de cautare si la fel imi arata.

Va rog frumos sper ca ma puteti ajuta!Multumesc anticipat!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua! Am o rugaminte domnule Admin, eu am incercat sa ma loghez sa ma apuc sa desenez un desen nou. Dar cand am dat sa ma loghez scria ca parola sau userul este gresit, bine prima data am crezut ca am gresit eu, am mai incercat o data si la fel, in ca o data si tot asa....dupa ce am reusit sa ma loghez (sau asa am crezut) imi apare eroare ca utilizatorul respectiv nu este existet adica eu am dar reload si tot asa imi apare , dau inapoi scrie iarasi ca nu sunt logata , incerc inca o data sa ma loghez, reusesc dar cand sa imi vad galeria la fel..eroare ca utilizatorul nu este existent sau ca apare aia ca cum ai luat-o pe o directie gresita, si nu ma lasa sa vad nici utilizatori, nici galeria si nici desenele lor, de abia.

Si problema ce mai mare e ca de abia ma loghez si nici cand ma loghez imi zice ca nu exist adica utilizatorul...eu....sper ca ati putea face ceva fiindca am incercat pe doua motoare de cautare si la fel imi arata.

Va rog frumos sper ca ma puteti ajuta!Multumesc anticipat!

Nu esti singura care intampina o astfel de problema.Cum am mai zis,pare a fi o eroare de server care se va remedia in timp.Doar trebuie sa avem putina rabdare pana unul dintre moderatori/administratori ai site-ului vor lua la cunostinta.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu esti singura care intampina o astfel de problema.Cum am mai zis,pare a fi o eroare de server care se va remedia in timp.Doar trebuie sa avem putina rabdare pana unul dintre moderatori/administratori ai site-ului vor lua la cunostinta.

Am inteles...multumesc pentru raspuns!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu am mai accesat demult contul. Si pe langa problema care a mai fost mentionata de catre alti utilizatori cu parola si/sau user gresite in momentul in care ma autentific, am observat ca in scurt timp se delogheaza automat sau ca nu pot sa imi continui desenele incepute.

As ramane rec daca as primi un raspuns.

 

multumesc anticipat!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu am mai accesat demult contul. Si pe langa problema care a mai fost mentionata de catre alti utilizatori cu parola si/sau user gresite in momentul in care ma autentific, am observat ca in scurt timp se delogheaza automat sau ca nu pot sa imi continui desenele incepute.

As ramane rec daca as primi un raspuns.

 

multumesc anticipat!

 

Da,si aceasta este una dintre probleme,uitasem sa specific.Cel mai bine ar fi sa nu incepi sa faci desene pana problema nu se rezolva.Nu o sa faci decat sa iti pierzi desenul.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pe langa sa iti pierzi desenul se poate sa ti se salveze fara progrese in cazul in care il lucrai la neterminat.Mi s-a intamplat si mie astazi,am crezut ca si-a revenit site-ul si am continuat un desen ,am lucrat la el ceva,eu avand obisnuita sa il salvez la neterminate cam din 10 in 10 minute,cand s-a stricat din nou site-ul desenul mi se salvaze tot la netermiate dar fara o parte pe care deja o lucrasem,deci am cam pierdut o parte din desen.Concluzie,nu desenati si nici nu incercati sa va continuati desenele de la neterminate,cel putin pana se termina problema.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Fratilor, incep sa ma plictisesc -.-'

Reparati o data siteu asta si stricati-l naibii cand e scoala si nu deseneaza aproape nimeni, nu acum in vacanta!

V-ati plictisit de prea multi utilizatori (maxim 70 din 200+) sau ce?! :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Fratilor, incep sa ma plictisesc -.-'

Reparati o data siteu asta si stricati-l naibii cand e scoala si nu deseneaza aproape nimeni, nu acum in vacanta!

V-ati plictisit de prea multi utilizatori (maxim 70 din 200+) sau ce?! :doh:

Lasa tu, ca uite ce bine merg reclamele :ok: , pt ce sa le mai trebuiasca utilizatori cand ei isi iau banii de pe reclame oricum? :gum:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Buna.Am si eu o problema.Azi am incercat sa imi accesez contul dar de fiecare data cand intram imi dadea eroare cum ca parola nu este buna.Am incercat sa ma loghez timp de 10 min tot cu acelasi rezultat.Intr-un tarziu am reusit iar cand am intrat pe pagina de desenare m-a delogat...aceeasi problema.Dupa un timp am reusit sa intru si sa termin un desen iar cand l-am salvat m-a delogat.Iarasi am introdus datele contului de cateva ori cu aceeasi eroare.Din fericire desenul s-a salvat.Va rog sa remediati aceasta problema.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mai citeste si tu pe aici inainte de a deschide un topic gen..nu ti se intampla doar tie,ni se intampla tuturor,e o problema care afecteaza tot site-ul si se intampla din an in an vad.Probabil ai avut noroc,ca ti s-a salvat desenul dar eu zic sa nu abuzezi pentru ca data viitoare vei avea o surpriza neplacuta.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×