Sari la conținut
Forum Roportal
elysa_sweety

Probleme la logare

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Eu folosesc Google Chrome iar reclama nu imi apare.

 

Un sfat: As recomanda userilor care folosesc Internet Explorer sa isi schimbe browserul deoarece cu I.E. exista sanse mari de a pierde un desen sau de a face unele lucruri sa nu apara.

 

:\ Eu am incercat si cu Google Chrome, si cu Firefox sa scap de afurisita reclama Fanta, cred ca am deschis peste 60 de tab-uri diferite si inca nu pot desena in zona respectiva.

Culmea, imaginea reclamei apare undeva in josul paginii.

post-218590-0-75718100-1344168124_thumb.png

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Faceti ceva cu reclamele astea enervante, nu inteleg de ce le puneti pe site,iar daca tot le puneti, pozitionati-le undeva unde sa nu sara pe pagina de lucru....reclama asta nu ma lasa sa-mi termin desenul :blink:

post-140947-0-96437300-1345230477_thumb.png

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Buna Ada!Daca acest mesaj apare rezulta ca acel cont a fost banat din motive de comportament sau deoarece ai fost inactiva pentru o indelungata perioada de timp.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

In seara asta am iesit putin dp cont si cand am intrat acum imi zice : Cont blocat dat.multiplelor incercari esuate.... . :| Si mi-am facut contu ieri :))...ma rog de 3 ani stau pe des.dar nu pe contu asta :| Deblocati`mi`l :cry: :cry:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

In seara asta am iesit putin dp cont si cand am intrat acum imi zice : Cont blocat dat.multiplelor incercari esuate.... . :| Si mi-am facut contu ieri :))...ma rog de 3 ani stau pe des.dar nu pe contu asta :| Deblocati`mi`l :cry: :cry:

probabil ai fost banata pentru conturi multiple si pentru sustinerea lor.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

probabil ai fost banata pentru conturi multiple si pentru sustinerea lor.

Dar..nu am avut mai multe conturi. Asta a fost singuru.Si celalalt vechi..n`are nici`o leg.i-am uitat parola de mult shi de la id la fel... Si + ca aveam doar 17 desene nici comm`uri nu pt da..ca sa zici ca am avut lmb.vulgar :|

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Dar..nu am avut mai multe conturi. Asta a fost singuru.Si celalalt vechi..n`are nici`o leg.i-am uitat parola de mult shi de la id la fel... Si + ca aveam doar 17 desene nici comm`uri nu pt da..ca sa zici ca am avut lmb.vulgar :|

daca sti ca nu ai avut niciun motiv sa fii banata discuta cu moderatorii.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×