Sari la conținut
Forum Roportal
elysa_sweety

Probleme la logare

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Bun, posibil sa fi fost vreo problema, nu sunt tehnic, nu stiu sigur, INSA, atunci cand va da acest mesaj, lasati contul in pace si mai incercati sa va logati peste 30 de minute. Este ca in cazul contului yahoo, daca introduci parola gresit de 3 ori consecutiv, contul se blocheaza. Te rog mai incearca...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu cum as putea sa-mi editez, din nou, profilul care boom focus.gif a disparut ca prin minune?

 

post-319091-0-11452900-1373483454_thumb.png

Editat de Dee_a96

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Salutari!

Am observat ca site-ul are o problema: nu mai inregistreaza numarul de desene facute, comentarii date, comentarii primite si voturi totale. De exemplu mie imi arata ca am 50 de desene, cand eu de fapt am 52 si la un utilizator mai nou scrie ca are 4 comentarii primite in loc de cateva zeci, iar de aceea nu poate vota si comenta. Va rog sa rezolvati problema cat de repede puteti. smile.png

Edit: Nu pot sa cred ca iar nu am vazut topic-ul ''Erori si Probleme Tehnice pe SITE''. ermm.gif Cat de neatenta pot sa fiu! Eh, oricum ar fi fost a 3-a oara la rand cand postez acolo, deci...

Editat de Reia

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da! Trebuie sa ai 20 de comm primite pentru a da si tu la altii, la care se adauga si 20 de desene adaugate si 20 de vouri primite.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am avut si eu un cont pe desenatori dar am uitat parola , am completat formularul dar nu am primit niciun email cu instructiuni de recuperare a parolei.Ce fac?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca aici se semnaleaza probleme tehnice atunci am si eu una si va rog sa o rezolvati. Am muncit mult la 2 desene si cand le-am salvat nu au aparut nici in galeria mea de desene nici la neterminate. Sper ca cineva sa rezolve acest tip de problema iar desenele disparute sa imi apara in galerie!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am si eu o problema ! Vreau sa imi schimb parola pt un cont facut acum 5 ani si nu primesc email-ul care ar trebui sa contina instructiunile de activare . Va rog sa ma ajutati !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×