Sari la conținut
Forum Roportal
elysa_sweety

Probleme la logare

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Buna. Au trecut multi ani de cand contul meu a fost blocat din cauza multiplelor incercari esuate, probabil ca cineva a incercat sa se conecteze in locul meu, in orice caz, la momentul respectiv m-am ignorat asa ca am renuntat la site. Acum ca au trecut 6 ani sau mai multi il puteti reactiva? Asa de dragul vremurilor trecute. Nu am folosit niciodata un limbaj licentios, nu am postat desene obscene etc etc. Numele este ~~~The.Vampire.Of.Me~~~ . 

 

 

(Totusi ma indoiesc ca va vedea cineva acest mesaj.) 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Poate este problema cu parola sau cu usernamul tau schimbat

Daca ai un username nou adica schimbat te loghezi cu cel vechi

Editat de Da wae

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Banuiesc ca de ieri, se lucreaza la forum, sper sa se rezolve toate probemele, in special de pe desenatori, multi useri, la desene adaugate sau comentarii primite, desi au....!,  tot 0 (zero) scrie.....,ca si la mine....

Editat de Mircea_str8

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

VAd ca RoPortal a primit o infatisare noua, deocamdata se incarca paginile foarte greu,sper sa nu ramana asa...

Pe Desenatori nu ma mai pot autentifica, probabil tot din pricina mentenantei....

As propune ,daca se doreste si schimbarea infatisarii sitului, UN CONCURS  de benere pentru pagina desenatori. (pentru cine nu stie la ce ma refer..., acel desen antet de pe pagina)

Si sincer as modifica putin si situl, as scoate sectiunea despre si as pune-o la sectiunea "noutati" iar in locul ei as face un chat ....

Ba mai mult Aplicatia cu layer , ias adauga cateva instumente de desenat.

1. steluta, triunghiul si hexagonul (din vechea aplicatie) dar triunghiul , patratul si elipsa , sa poata fi orienta (adica cum se poate roti steluta si hexagolul)

2.Radiera cu control de blur sau opacitate, pentru sters transparent prin layer.

3 Toate instrumentele sa aiba si posibilitatea de blur (sa poti trage de ex. o linie dreapta dar cu blur, sau un cerc)

4. "Tool Tip Txt" as vrea sa nu mai fie ca pe mie ma incurca foarte rau, mai ales cand vreu sa modific grosimea liniei sau oacitate, foarte greu reusesc sa mut cursorul la opacitate-2. Ba chiar as miza pe niste butoane de genul (+) plus (-) minus , pentru ca opacitate-1 e cam inutila seamana cu opacitate zero.

Sper ca v-au placut ideile mele.

Editat de Mircea_str8

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Deocamdata inca se lucreaza, vom anunta ce se intampla atunci cand vom sti mai multe. 

  • Like 1
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Acum merge foarte bine forumul... banuiesc ca stiti, emoticonurile nu apar....,

Dar nu de aceasta deranjez iar...

Administrator pentru Desenatori. ro, tot dumneavoastra sunteti?

Credeti ca se poate rezolva si probema cu nr desenelor adaugate sau nr. comentariilor primite (nu e nici o schimbare desi speram ca odata cu aceasta schimbare se rezolva si asta.)

Multumim.

Editat de Mircea_str8
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu, acolo nu sunt administrator dar este foarte bine ca ne scrii aici, vom da mai departe orice problema, orice sugestie. Momentan este foarte mult de lucru, in timp speram sa se rezolve toate problemele mai mici sau mai mari. 

Multumim mult pentru ajutor, voi semnala si faptul ca emoticoanele nu merg. 

  • Like 1
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

La sectiunea "despre" si sectiunea "noutati" de pe desenatori.ro apare mesajul de mai jos (mesajul apare deasupra imagini antet) uneori contine mai multe randuri de genul asta.

Warning: mysqli_real_escape_string() expects parameter 1 to be mysqli, null given in /var/www/desenatori/mods/noutati_afisare.php on line 62

Ca urmare a acestui mesaj, atunci cand se posteaza un comentariu la aceasta sectiune, dupa apasarea butonului "trimite" mesajul se trimite, dar ramane si in spatiul in care a fost scris , inloc sa dispara semn ca a fost trimis.

Apreciem foarte mul ca ne raspundeti la mesaje.

Multumesc in numele tuturor utilizatorilor de pe desenatori.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×