Sari la conținut
Forum Roportal
Malkia

Relatie platonica, prietenie, sau altceva?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Aa..si la tine se numesc fantezii sexuale neimplinite, sau ce ? :lazy:

Nu, se numesc atractii in cunostinta de cauza. Nascute tocmai din cauza a ceea ce stiam. Pentru ca mai mult ca sigur nu-l doream daca era single.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am facut-o. Si mi-a zis ca arat bine, mult mai bine decat si-a imaginat el, dupa ce a ramas ca la dentist 2 minute. :lazy:

QED. Atunci de ce ne vrajesti pe noi aici? :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Heidy, daca umblai prin fata lui in bikini, eventual in costumul Evei, esti sigura ca vedeai tot ce "se intampla sub zapada"? :lazy:

Am facut-o. Si mi-a zis ca arat bine, mult mai bine decat si-a imaginat el, dupa ce a ramas ca la dentist 2 minute. :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu a implicat, dar nici nu v-ati gandit la sex. Nooooo.... :lazy:

Nu m-am gandit, femeie ! :o:

Ne mai ducem si noi ca oamenii la stranduri, la bai cu namol, la mare... departare. :o:

 

Asta a fost prima lui reactie, apoi s-a obisnuit. Ii deschideam usa in prosop. :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu m-am gandit, femeie ! :doh:

Ne mai ducem si noi ca oamenii la stranduri, la bai cu namol, la mare... departare. :o:

 

Asta a fost prima lui reactie, apoi s-a obisnuit. Ii deschideam usa in prosop. :lazy:

E vezi, ea nu poate concepe ca si multe alte femei de pe aici, ca pot fi si barbati care nu vor neaparat sex cu acea femeie.

Voi daca doreati puteati face.

Dar relatia asta a voastra, tocmai de aia e mai placuta, ca e mai aparte si niciunul nu doreste sex.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Interesant.... ce face subconstientul asta... :lazy:

 

Sa nu exageram. :o:

 

Daca ea are inca 15-16 ani, poate. Dar aia e exploatare de minori. :doh:

Nu subconstientul,constientul.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu subconstientul,constientul.

Pai atractia poti zice ca e constienta? Poti alege sa fii atras sau nu de o persoana? Cred ca te poti doar cenzura. :doh:

 

Nu exista relatie platonica intre barbat si femeie,bre!Altceva ala exista,dar prietenie si platoniceala,nu.Ca nu suntem roboti,la un moment dat,tot ne intrebam:''cum ar fi daca ne-am trage-o''??

Punctul pe "i"! :lazy:

 

Laur, daca esti gay, te cred. Atractia sexuala cred ca poate deriva dintr-o atractie mentala. Nu e acelasi lucru, dar cum totul pleaca din creier, e posibil.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×