Sari la conținut
Forum Roportal
Marlboro

V-am dat disparuti, Corolar si Concluzii

Postări Recomandate

Da, bine. Sa incerci sa ridiculizezi pe cineva cu argumente survenite din copy/paste, intr-adevar, ofera calitate forumului. Si mare calitate de fost moderator tre' sa ai atunci cand stai si urmaresti sa-i banezi pe userii care-i deranja pe protejatul sau. Aha, e vorba de Ares in cea de-a doua fraza.

 

 

Dupa cum spuneam, jocurile de culise nu ma pasioneaza. Comentam calitatea a ceea ce a scris. Atat.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Da, si pe langa asta mi-am facut timp sa-i citesc si atacurile sale la adresa altor useri, tendinta de a ridiculiza, dorinta de a-si impune numai punctul sau de vedere. Daca tie ti pare ca neaparat asa ceva ar oferi calitate forumului...

 

 

Am citit destui useri care incearca sa impuna pareri. Cred cu toata taria ca elegant, aceste lucruri pot fi combatute.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Rrami, degeaba discutam despre cei doi, caci in niciun caz nu e vorba despre ei. Si revenirea lor pe forum depinde numai de vointa lor... la fel cum si plecarea celor nedoriti aici.

 

Nu i-a dat nimeni afara. Dar scenariile vor fi mereu un prilej de a manipula.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Discutam despre ei, pentru ca despre ei este vorba aici :blink:

Bineinteles, fiecare user trebuie sa decida daca doreste sau nu sa ramana aici.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca masurile in privinta calitatii forumului ar fi aplicate intr-o maniera pur subiectiva, ar pleca majoritatea. Dar totusi, este o comunitate.

 

Asa , gratuit , si eu il pot acuza pe Marlboro sau Aress, ca Dunedianul nu mai are acces la forum.

 

 

Am facut-o eu deja si nu mai are rost sa dau explicatii, caci toata lumea stie ca asa s-a intamplat.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pardon ! Dar santajul asta de doi lei : " daca primesc warn, eu nu mai postez" , nu`i o calitate !

 

Daca cineva practica acest santaj ( de acord, foarte ieftin) si-l asuma. Si, nu, nu e o calitate. Poate doar aceea de a manipula.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ce te mira, draga ?

N-auzi, mi-am pus poze in fundu' gol si sunt penibila. Ar trebui sa fiu plina de moralitate, ca doar-s sef guru. In alta ordine de idei, mi-e greata.

Oameni cu pretentii, cu pareri, cu exemple de moralitate, decenta si drepturi.

In alta ordine de idei, daca se decide sa mi se ia drepturile de moderare, astept. Doar eu is de vina ca harald a plecat, ca Ares a plecat + multi altii. Ma simt atat de vinovata, de stinghera si de... pfoai. N-ai idee.

Mi-e sila. Iar cand nu mi-e sila, mi-e greata. Mi-e sila si greata.

 

 

Ce nu au inteles unii e ca "altii" intra aici ca sa se destinda. Din umilul meu punct de vedere Heidy si Bydy isi fac datoria super , cu nonsalanta si umor chiar in warnuri si alte chestii. Dragilor, daca doresc sa ma dastept, iau un tratat de oaresceva si eventual va spun si voua ce am citit ca sa ma aplaudati.

Pana una alta, moderatoarele de care vorbiti sunt sarea si piperul...............Daca unora nu le place sarea si piperul, sunt sute de forumuri cu membrii toti ca unu. :good:

 

Hai Heidy, smile ca nu-mi place sa stai incruntata :blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu conteaza cine ar trebui sa fie sarea si piperul; nu exista calitate superioara sau inferioara in randul userilor. La fel cum n-ar trebui sa existe compromisuri.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×