Sari la conținut
Forum Roportal
Marlboro

V-am dat disparuti, Corolar si Concluzii

Postări Recomandate

Nu conteaza cine ar trebui sa fie sarea si piperul; nu exista calitate superioara sau inferioara in randul userilor. La fel cum n-ar trebui sa existe compromisuri.

Ba exista acea calitate in randul userilor. Daca tu nu o vezi nu inseamna ca nu exista.

Cat privitor la plecarea unora sau altora, e discutabil si destul de relativ.

Adevarat ca sunt useri de care ne amintim cu placere, si am vrea sa revina.

Dar nu cred ca ei nu mai revin din cauza unor anume moderatori. Nu putem fii multumiti intrutotul.

Eu daca mai ma decid sa nu mai intru, caci considider ca moderatori mi-au facut vre-o nedreptate ar insemna ca o fac din orgoliu.

Dar revin mereu din cauza prietenilor ce ii am aici, si nu renunt la ei pentru ca eu consider ca a fost cineva nedrept cu mine.

Si au fost. :blink: Dar nu despre asta discutam acum.

Ca poate am gresit eu, sau poate ei . Dar prietenia celorlalti conteaza mai mult .

Si ca sa inchei..mi-e mi-ar place sa revina Ydeea . si Dune .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da' de-acum doi ani s-au mai schimbat userii. Au plecat unii, au venit altii... Intr-adevar, parca acum doi ani nu trebuia sa te gandesti de doua ori inainte de-a posta.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

harald a plecat din plictiseala, cred. Si mai cred ca pe el il deranjeaza momentele cand devine subiect de topic. Dar si el ne provoaca sa-i punem intrebari despre el...e ciudat. Va reveni.

Ares a vrut sa faca "ordine" si nu stiu daca a reusit. Nu sunt convinsa ca s-a retras din cauza noilor moderatori. Cred ca s-a saturat pur si simplu.

E clar ca nivelul discutiilor de pe forum era altul "pe vremea lor"...Ar fi misto sa revina. Asta e clar.

Eu vreau si pe domnu Nicu sa ne dea "buna dimineata" la prima ora... :flowers:

Editat de Somesh

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
si stim ca ei au iesit pentru ca alte personaje au fost puse moderatori,

 

Hello strenger .... ca sa inteleg bine: - aceste persoane au fost selectate moderatori

si de ciuda ca n-au fost si ei alesi, acesti forumisti s-au retras???

Ceva-mi spune ca nu asta a fost motivul ... c'au parasit clubul.

 

Faptul ca forumul asta s-a transformat in ultimele saptamani din Roportal in

''Hai sa vedem cu cine vorbim'' nu observa nimeni?

 

 

Eu nu vreau sa vad .....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
harald a plecat din plictiseala, cred. Si mai cred ca pe el il deranjeaza momentele cand devine subiect de topic. Dar si el ne provoaca sa-i punem intrebari despre el...e ciudat. Va reveni.

Ares a vrut sa faca "ordine" si nu stiu daca a reusit. Nu sunt convinsa ca s-a retras din cauza noilor moderatori. Cred ca s-a saturat pur si simplu.

E clar ca nivelul discutiilor de pe forum era altul "pe vremea lor"...Ar fi misto sa revina. Asta e clar.

Eu vreau si pe domnu Nicu sa ne dea "buna dimineata" la prima ora... :flowers:

 

Harald cred c-a plecat dintr-un orgoliu al lui, treaba lui.

E adevarat ca el avea acest non-compromis implicit : nu accepta sanctiunile ce vin din partea cuiva pe care nu

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Fericirea o putem regasi in orice facem , fie ca e real sau virtual :flowers:

 

RRami , fericirea virtuala e doar o plasmuire a imaginatiei . :crazy:

 

Poate acum nu realizezi asta, dar intr'o zi o vei face .

 

Harald cred c-a plecat dintr-un orgoliu...

Daca pleca din plictiseala, iesea oricum, nu

Editat de Ravl

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da, şi eu

Editat de diela

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

In primul rand, daca Harald a plecat din cauza lui Heydi si Ares din cauza mea, cine a plecat din cauza Amarenei?!

 

In al doilea rand, as aprecia daca discutia s-ar raporta numai la noi 5. Hai 6, ca Harald si Ares au si avocat.

 

Da, la mine au fost ceva contrari cu Ares, recunosc, dar Marlboro, da-mi voie sa cred in continuare ca Ares e mult mai destept si mai matur decat atat. Ma refer numai la el, ca plecarea lui mi se pune in carca, right?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×