Sari la conținut
Forum Roportal
Marlboro

V-am dat disparuti, Corolar si Concluzii

Postări Recomandate

Hai gata; am promis-o, am comis-o, desi stiu la ce ma expun.

 

Dar nu-mi pasa :

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Vreau sa mi se aduca la cunostinta de ce anume ma fac vinovata fata de plecarea de pe forum a.. cui? Uite, habar n-am cine a plecat de pe forum din cauza mea, vreau sa stiu. Daca renuntarea la a fi moderator ii face fericiti pe colegii de pe roportal, eu ma retrag fara nici un fel de probleme. Nu fac un titlu de glorie din a fi moderator. Nu in asta consta ratiunea mea de a trai.

Mi se par niste acuzatii mizerabile si gratuite, fara nici un suport. Halucinante, ce treaba am eu cu Rusul Singuratic, sau cu Ares, sau cu oricine altcineva? :blink:

Ah, si sunt gold member, datorita numarului mesajelor, nu advanced member.

 

:good:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vreau sa mi se aduca la cunostinta de ce anume ma fac vinovata fata de plecarea de pe forum a.. cui? Uite, habar n-am cine a plecat de pe forum din cauza mea, vreau sa stiu. Daca renuntarea la a fi moderator ii face fericiti pe colegii de pe roportal, eu ma retrag fara nici un fel de probleme. Nu fac un titlu de glorie din a fi moderator. Nu in asta consta ratiunea mea de a trai.

Mi se par niste acuzatii mizerabile si gratuite, fara nici un suport.

Ce te mira, draga ?

N-auzi, mi-am pus poze in fundu' gol si sunt penibila. Ar trebui sa fiu plina de moralitate, ca doar-s sef guru. In alta ordine de idei, mi-e greata.

Oameni cu pretentii, cu pareri, cu exemple de moralitate, decenta si drepturi.

In alta ordine de idei, daca se decide sa mi se ia drepturile de moderare, astept. Doar eu is de vina ca harald a plecat, ca Ares a plecat + multi altii. Ma simt atat de vinovata, de stinghera si de... pfoai. N-ai idee.

Mi-e sila. Iar cand nu mi-e sila, mi-e greata. Mi-e sila si greata.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu eram nici macar rautacioasa, ci doar nedumerita. Chiar nu stiu pe cine a lezat numirea mea ca moderator, intr-atat incat sa nu mai intre pe forum. Departe de mine gandul sa scad calitatea postarilor pe Roportal. Cum n-am fost moderator doi ani si ceva de zile, pot sa nu fiu nici in continuare.

In afara de faptul ca am sters jumatate de postare a lui octavc, pentru ca am considerat ca era offtopic..si inca un incident, nu am avut alte probleme ca si moderator, sau alte plangeri. Din cate stiu eu, bineinteles.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Atunci ar trebui sa pleci si tu, la fel si eu, plus multi alti membri, daca vrei sa ramana sau sa revina doar cei "onorabili".

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

desi nu am practic nici un drept de a posta aici eu am decis sa o fac.

Nu sunt deacord cu ceea ce se pretinde a face,de aici rezulta ca "cineva-i cineva dar cineva nu-i cineva",de ce se ajunge la "sacrificii" de genu asta?Cu toate ca deseori ma contraziceam cu Hrald,am multe de invatat de la el,dar nimeni nu i-a luat mouse-ul si tastatura din mana,daca cineva nu poate pasi peste propriul orgoliu de ce ar trebui cei din jur sa cedeze?

In una sunt deacord cu tine,odata cu disparitia lui Harald au murit topicurile de la politica,dar asta e decizia lui

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
desi nu am practic nici un drept de a posta aici eu am decis sa o fac.

Nu sunt deacord cu ceea ce se pretinde a face,de aici rezulta ca "cineva-i cineva dar cineva nu-i cineva",de ce se ajunge la "sacrificii" de genu asta?Cu toate ca deseori ma contraziceam cu Hrald,am multe de invatat de la el,dar nimeni nu i-a luat mouse-ul si tastatura din mana,daca cineva nu poate pasi peste propriul orgoliu de ce ar trebui cei din jur sa cedeze?

In una sunt deacord cu tine,odata cu disparitia lui Harald au murit topicurile de la politica,dar asta e decizia lui

 

Nu-i nicio pierdere. Dăştepţi cu aere de atotcunoscători, dependenţi de copy/paste şi idolatrizaţi de către naivi şi creduli, vor apărea mereu pe forum.

Editat de Liviu_phz

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Dar nu-mi pasa :

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Astept o discutie deschisa, cu argumente palpabile : de ce ar trebui sa le suportam pe cele trei, si sa ne privam de CALITATE, de adevarata CALITATE.

 

 

Asa cum era de asteptat (sau nu) imi voi exprima opinia referitor la subiect.

Am "prins" foarte putin userii mentionati de tine mai sus , dar da , de acord ca reuseau prin discutiile initiate sa mentina un anumit standard de calitate.

Scopul forumului care este: standardul de calitate sau numarul de postari? Buna intrebare, nu?

Nu stiu ce legatura are refuzul lor de a posta cu sus numitele moderatoare , dar ei (alaturi de multi altii) reprezinta calitatea scrierii si a informatiei.

 

 

Vreau sa mi se aduca la cunostinta de ce anume ma fac vinovata fata de plecarea de pe forum a.. cui? Uite, habar n-am cine a plecat de pe forum din cauza mea, vreau sa stiu. Daca renuntarea la a fi moderator ii face fericiti pe colegii de pe roportal, eu ma retrag fara nici un fel de probleme. Nu fac un titlu de glorie din a fi moderator. Nu in asta consta ratiunea mea de a trai.

O atitudine de bun simt. Felicitari.

Dar nu renuntarea a solutia.

 

Ce te mira, draga ?

N-auzi, mi-am pus poze in fundu' gol si sunt penibila. Ar trebui sa fiu plina de moralitate, ca doar-s sef guru. In alta ordine de idei, mi-e greata.

Oameni cu pretentii, cu pareri, cu exemple de moralitate, decenta si drepturi.

In alta ordine de idei, daca se decide sa mi se ia drepturile de moderare, astept. Doar eu is de vina ca harald a plecat, ca Ares a plecat + multi altii. Ma simt atat de vinovata, de stinghera si de... pfoai. N-ai idee.

Mi-e sila. Iar cand nu mi-e sila, mi-e greata. Mi-e sila si greata.

 

 

Aceasta nu este o atitudine ce iti face cinste sau reprezinta standardul impus de un moderator. Din pacate,inca o data, (mie, cel putin) imi dovedesti ca esti departe de a fi un model ( si cred ca un moderator trebuie sa fie).

 

Nu-i nicio pierdere. Dăştepţi cu aere de atotcunoscători, dependenţi de copy/paste şi idolatrizaţi de către naivi şi creduli, vor apărea mereu pe forum.

 

Exagerezi,Liviu. I-ai citit integral postarile?

 

Nu vom fi mai fericiti , fericirea e in viata reala Marlboro .

 

Fericirea o putem regasi in orice facem , fie ca e real sau virtual :blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da, bine. Sa incerci sa ridiculizezi pe cineva cu argumente survenite din copy/paste, intr-adevar, ofera calitate forumului. Si mare calitate de fost moderator tre' sa ai atunci cand stai si urmaresti sa-i banezi pe userii care-i deranjau pe protejatul sau. Aha, e vorba de Ares in cea de-a doua fraza.

 

Exagerezi,Liviu. I-ai citit integral postarile?

 

 

Da, si pe langa asta mi-am facut timp sa-i citesc si atacurile sale la adresa altor useri, tendinta de a ridiculiza, dorinta de a-si impune numai punctul sau de vedere. Daca tie ti pare ca neaparat asa ceva ar oferi calitate forumului...

Editat de Liviu_phz

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×