Sari la conținut
Forum Roportal
Rami

Pantofi

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

logomania1.jpg

Vad in magazine pantofi din asta de "Mers pe Luna" dar n-am indraznit sa probez ca nu are sens, desi sint usoare am trecut demult acea varsta sa ma incalt cu orice, DAR poate ar fi bine sa am in masina in rezerva in caz de POTOP dar nu se merita investitia.   Dar si in bucatarie n-ar strica, mereu am de luat scaunelul sau scara daca am ceva de luat de pe rafturile de sus al cabinetelor ca nu ajung decat primul etaj si mai sint job-uri unde nu sint destul de inalta si nu numai de schimbat becurile!!!   

https://www.retikul.hu/pluszminusz/logomania-gigi-hadid-divat-2022/

 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

uc2THxM6?format=jpg&name=small

When security guards at Cannes spotted his moccasins, they blocked producer Kelvin Redvers from the red carpet and asked him to leave. While Cannes is meant to have flexibility for cultural outfits such as saris and kilts, protestations fell on deaf ears.

 
*Daca era operat la picior era acceptat indiferent ce purta, insa de la un producer se pretinde decenta, nu protest de nici un fel.*

 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

product image 1 of 12 slides  product image 2 of 12 slides  product image 4 of 12 slides

"Art & Class" ... mi-am cumparat sa ma tina cald in caz ca apare si aici vre-o vijelie ce n-a mai fost nici inainte de POTOP!!!   Bagau marfa nou la Second Hand si m-au costat doar 8 dolari, nou din fabrica, cred ca se inchide un magazin si doneaza marfa sa le reduca taxele anuale.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ion Țiriac, apariție nonconformistă: „Eu sunt contra modei!” » Cu ce s-a încălțat miliardarul ... cu cizme, sa fie cald la picioare!!!

 Ion Țiriac / FOTO: Captură @Digi Sport Putea sa fie si in opinci, la el nu conteaza, tot va fi aplaudat si imitat.  Pare a fi cizme de femei, dar in varianta masculina   :bb:

https://www.gsp.ro/sporturi/tenis/ion-tiriac-aparitie-nonconformista-eu-sunt-contra-modei-iau-doar-ce-mi-place-capturi-digi-sport-685236-galerie-foto-pic-1292431.html?sourcearticle=685233

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

<p>TheImageDirect.com</p>

Amal Clooney Paired a Micro Mini Dress With Spring 2023’s Biggest Shoe Trend  

*Nu stiu ce este atat de mare moda pe acei pantofi???  dar se va speria si Primavara daca o vede!!!*   

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×