Sari la conținut
Forum Roportal
Rami

Pantofi

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

M-am îndrăgostit de ei. O sa caut si eu pe aici.

Ce numar porti, in caz ca ma lovesc de ei ca am mai multe sanse!!!  dar trebuie numar mai mic decat in altele ca se considera doar o talpa!!! si eu am luat cu jumatate numar mai mic.   

Sambata deja-i port ca mergem la cineva in vizita si eu nu umblu descaltata indiferent ce are pe jos iar casa este foarte mare deci rece ca nu incalzeste decat in dormitor noaptea.   O sa mearga si cu tinuta, nimic nu uresc mai mult decat sa ma descalt in usa, uneori afara, dar esti imbracata de party!!!  Credeam ca se va tine intr-un local dar din cauza ca nu s-au prezentat multi ... va fi acasa.  

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

39. In numărul ăsta ma simt comod de câțiva ani. Dar doar daca nu e efort din partea ta.

Mulțumesc!

După ce mi-am făcut praf genunchiul, pe talpa aia ma simt cel mai Comod.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Caut cand pot putin sa ma misc mai bine ca de piciorul stang nu pot deloc sa ma ating asa ma doare.  Este un nerv prins undeva, un pas gresit am facut fara sa-mi dau seama.  Mi-a dat o pilula doctorul dar adorm in 2 secunde dupa ce-l iau, inainte ii dau o baie calda cu saruri si pe dimineata deja trebuie sa pot merge fara frica si durere asa de puternica.  Il tot sprayem cu Biofreeze dar are efect scurt.   Eu rezist la multa durere dar asta ma pune la incercare grea.    Si eu din cauza genunchiului caut doar papuci in care pot sa si dorm, nimic cu talpa de lemn cum este la moda sau ceva sintetic si rece, mai si aluneca aproape toate ca incerc cu sutele in magazin, sint si foarte grele pe langa ca sint Gucci, ma mir ca slabanoagele cum pot sa paseasca cu ei.   E o catastrofa de gasit ceva comfortabil, noroc  ca aici deja se baga marfa de vara, costumele de baie deja s-au vandut in 3 zile, sandalele se aduc pe rand de la diferite designers si tari dar nu totul are succes aici.  Cele cu tocuri de 20 cm nu pot purta femei cu 300 kg!!!

Eu-s mereu in magazine ca tot timpul mai gasesc ceva interesant dintr-o colectie deja vanduta.  Plus face parte din sportul zilnic de mers pe jos in parcare in si de la magazin si masina, de transpirat carind haine la probat, e antrenament serios cumparaturile!!!

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Poate ai făcut întindere, si cred ca e recomandat să pui rece,nu stiu cat de bine îți poate face baia fierbinte. Nu il forța, se poate agrava.

Trebuie sa îmi refac dulapul cu încălțăminte de vară. In toamnă am dus la mama cam tot ce aveam, am oprit vreo trei perechi de sandale, mai comode si care si-au pastrat aspectul de nou, atât. Sper sa nu regret, sa plâng după ce am dat. :)

Si aici e aventură mersul la cumpărături, plus ca nu mai găsesc nimic pe gustul meu.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Spray-ul Biofreeze are efect rece ca gheata, este mai usor de folosit decat compresele si are efect imediat dar nu tine mult in cazul durerilor de oase.   In cazul meu ma lasa un pic sa ma ridic ceva mai usor de pe scaun sau canapea ca nu urlu de durere.   Nu ma dau in apa prea fierbinte doar calda si mai adaug ca se raceste repede iarna asta totul, si mancarea din farfurie pana la gura e chiar rece!!!  pentru prima oara observ in aceasta zona supercalda altadata.   

 

Moda este asa de ciudata din ultimii ani si nimic comfortabil doar extravagant si scump, totul pentru tineret, la TV se vand haine numar mai mare noaptea la noi ca se trensmite din New York dar marimile daca nu se potrivesc se mai plateste transportarea si e mare incurcatura si cu acel business.   Mai trec si pe la second hand ca magazinele care dau faliment doneaza stocul sa reduca din taxele anuale si se dau pe pret de haine sau ce o fi purtate cu eticheta originala, dar nici acolo nu pot sa fiu la timp mereu.   Mi-ar fi frica acum sa merg undeva singura, dar revin eu curind.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

NMX3D5E_mu.jpg

Inventat special pentru Blues ... costa 620,00 numai ... intr-un magazin unde o sigura data am intrat in 30 de ani si am iesit cu mana goala!!!

N-am idee ce fac cu marfurile nevandute iesite din moda???   

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

cizme-noua-moda-465x390.jpg


Pentru zilele ploioase de vara din 2017 se recomanda aceste cizme pana la buric la pret de $4500 de dolari americani.   Nu se vinde peste tot nici in State ca au de angajat garda cu arma sa intimideze prin prezenta inghesuiala ... in Phoenix precis este si model cu gaurele sa se aeriseasca piciorul ca altfel se va fierbe starleta incaltata la moda si in sala cu AC ca pe strada nici vorba sa stea pe la colturi din cauza caldurii.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×