Sari la conținut
Forum Roportal
Rami

Pantofi

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Dolce & Gabbana Denim Barocco-Heel Sandals

Din material de Jeans si se vinde intr-una din cele mai scumpe magazine din America "Neiman Marcus" la pret de $1.195,00.   Acel cuvant Jeans deloc nu este in vocabularul meu ... n-as fi imaginat ca moda ajunge aici, unde-si cumpara politicienii scoarta pe spate.    

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Image result for cizme de cauciuc   See related product detail      Image result for cizme de cauciuc   Image result for cizme de cauciuc   Image result for cizme de cauciuc

Sa procurati cizme de cauciuc ca sint bune si iarna de purtat ca nu aluneca cele moderne facute in zilele noastre.    Azi am vazut in magazin, clienti din Canada cumparau multe perechi dar se bucura firma ca se vinde marfa repede ca aici nu prea se poate intrebuinta daca nu trebuie sa se faca irigarea lotului de langa casa cum avem si noi in fiecare a 2-a saptamana.   

Dar in caz de ploi torentiale sint perfecte ca picioarele raman uscate, si se anunta vijelia in capitala si in jur.  

O nouă avertizare meteo. Va ploua torențial în București – Evenimentul Zilei (evz.ro)

 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pair View

Bocancii sezonului rece cam scump pe timp de criza   $365.99 ... 20% OFF din $458.00  Ships Free! ... cred si eu ca e gratuit la acesti bani insa, semai adauga si TVA.

Tory Burch 95 mm Miller Lug Sole Bootie

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Classic Mini II Boot.

Nu prea se gasesc din astea la noi, poate la munte unde-i frig, dar in oras inca n-am vazut nimic asemanator desi merg des sa prind noutati.  Cizmulitele mi-ar trebui cel mai mult ca Santa are sanse sa le umple ca lume cu multe alea toate  :o: 

 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×