Sari la conținut
Forum Roportal
Rami

Pantofi

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Imi face impresia ca un pantof barbatesc a fost taiat acasa de partea din spate sa fie mai usor de incaltat prin curte :lol2:   

Soacra lui sora mea purta de mers in piata la Hala Traian cu papuci de moda asta, de la pantofii ramasi de la baietii-i adulti si era 1-2 perechi in fiecare usa exterioara. 

Intr-o zi de iarna cu zapada am iesit de la ei spre statia de troleu cu un papuc din asta in picioare, altfel imbracata de mers la teatru.  Am observat ca lumea se uita 

la mine luuuuung si zambeau, nu stiam de ce, doar cand voiam sa urc aproape sa-mi cada din picioare ... era sa lesin, aveam o cale lunga de mers inapoi :ohmy:

  • Like 1
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

$409.63 from Bonanza - from japan to world's booth Onitsuka Tiger Mexico 66 Deluxe Sh D7R2L Size 8(26cm) Black

****************

Cred ca e ultimul racnet de tenisi de mers pe jos, atit costa in State, precis acolo e mai ieftin in Japonia.   

Am aflat despre aceasta nebunie ca un prieten al sotului vrea o pereche din asta sa-i aduca din Tokyo, unde va merge pentru o scurta vizita de curind.

Pentru ca are Mexico in nume, credea si el ca sint facuti in Mexico ... ce surpriza, dar si pretul local.   El n-are timp sa umble dupa asa ceva.

Are si modele pentru femei ... se asorteaza la rochie de seara!!!   $375.00 from Onitsuka Tiger - US  Mexico 66 Deluxe

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

BERNIE MEV. Jessica Wedge Sandal, Main, color, PEWTER FABRIC

Ma gandesc sa-mi cumpar aceste sandale sa nu fiu prea aproape de sol, podea, niciunde la vara ca mai iesim din casa la cumparat alimente si altele, medicamente, tichete de loterie, hartie de toaleta, sapun, etc., dar nu sint deschise magazine de haine sau incaltaminte.  Am vazut doar ca unele erau la pregatit pentru re-deschidere, dezinfectau totul dar multe din magazine din cle mai scumpe dau faliment.   Papucii se pot comanda ceea ce nu-mi place, prefer sa le incalt pe loc sa fie marimea potrivita.  Mai am o pereche din acest model de talpa si material dar inchis peste tot, pentru lunile de iarna locala, sint foarte usoare si comfortabile de purtat, pot sa alerg un maraton cu ei, dar nu-mi place sa comand marfa de acest gen.   

 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

    Nike X Off-White Air Force 1 Low MCA sneakers

Nike X Off-White Air Force 1 Low MCA sneakers

$4,379
 
Sa fie pretul asa de ridicat???  nu vad pentru ce in comparatire cu alte modele de pantofi. 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×