Sari la conținut
Forum Roportal
Ynamicul#789

Pentru noii veniti

Postări Recomandate

Turnati aici.

adicatelea, vrei sa facem un film? :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Amin!

Maat,de ce sa renunti? -noua ni se pare ca esti foarte potrivita(si avem un om ,,inside'' :doh: ) :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Moderatori ar trebui sa fie numai ce ce NU VOR sa fie :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Amin!

Maat,de ce sa renunti? -noua ni se pare ca esti foarte potrivita(si avem un om ,,inside'' :yes: ) :doh:

 

Ingeras, lasand la o parte glumitele, nu ca nu mi-ar face placere sa glumesc ... O:) cred ca locul meu este outside ... alaturi de voi cei ce-mi sunteti atat de dragi si la care nu pot renunta nici din mandrie, nici din prostie, nici din placerea de a face cuiva pe plac ... :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

[quote name='Ma

Editat de newtask

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si eu ii vreau inapoi pe Harald, Her si Delia Delia ... asa cum la un moment dat l-am vrut inapoi pe Kontro ...

Forumul acesta are nevoie de acesti oameni, precum si de ceilalti care mai decenti, raman in umbra si mai posteaza din cand in cand ...

Fiecare are dreptul sa scrie ce-l doare pe suflet daca o face in mod decent si chiar are ceva de zis ...

Topicul meu de suflet pentru care am decis sa-mi vad de treaba este Invitatie la improvizatie ... iar ca o alta hotarare pe care am luat-o acum in acest moment, declar ca nu mai scriu pe nici-un topic cu creatii fie in proza, fie in rime ... pentru ca nu vreau ca apoi sa ajung sa fie contopit topicul cu Gastronomia sau Rinoplastia, sau mai stiu eu care alte ciudatenii de topice ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ceea ce atrage la acest forum este controversa, dezbaterile in contradictoriu, puterea de a replica cu curaj fara a fi pleznit.

ei....

tocmai aceste controverse sunt inabusite ( acum) inca din fasa..

adevarat: nu sunt de acord cu badaraniile si nici cu jignirile de prost gust--fara sare si piper

dar sunt topicuri care merita pastrate si mentinute..

Nu ti-e ma rusine?

 

Aici suntem virginei toti si mai ales toate. Iar daca cineva indrazneste sa ramana in maieu doar, ne simtim profund jignite si il dam afara.

But behind closed doors...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mai taci.

 

Vorbesti de parca ai plecat la Bucuresti de la tara si te-ai intors pentru iarba verde de acasa...

IARBA verde?

huo ..

habar nu ai :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×