Sari la conținut
Forum Roportal
Ynamicul#789

Pentru noii veniti

Postări Recomandate

Ma gandesc la un user care are toate cele 3 litere ...ma gandesc, ma gandesc...

 

Dar vai, sunt in ordine inversa.

Indicii: incepe cu literele din prima zi a saptamanii...si a ales ... sa vrea ce nu vrea Oliver.

 

 

O societate fara printzipuri!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pentru ca tot am fost prima de am scris in acest topic, privind investirea ca "vrajitor" ... voi scrie si "demisia" din "functia" de vrajitor, ca sa nu existe dubii ...

"Buna ziua,

 

de data asta nu vin nici cu intrebari, nici cu nelamuriri ... vin doar cu o dorinta, iscata din neacceptarea si neantelgerea modului de moderare pe acest forum .

Imi cer scuze, dar doresc sa mi se retraga bagheta de vrajitor, consider ca nu sunt capabila sa accept niste hotarari luate peste capul celorlalti useri si nu doresc sa "calc in picioare" ceea ce pentru ceilalti au o cat de mica importanta .

 

Va multumesc pentru increderea acordata in momentul investirii mele ca "vrajitor", dar consider ca nu am atributiunile necesare "manuirii baghetei" ."

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pacat,altii sunt cei care ar trebui sa faca gestul .

 

Nu trebuia sa accept de prima data, nu mi se potrivea ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

[quote name='Ma

Editat de newtask

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
..

nu vreau sa incurajez pe nimeni insa, eu unul apreciez decizia.

eu nu prea am ce modera in aria "stiinta si tehnica"--sunt multumit cu asta..

dar sincer....este o incrucisare frumoasa de baghete. :doh: :o:

de ce?

unii chiar cred ca au "painea si cutitul".

sincer, nu este asa..

statistica -ranking-ul- demonstraza doar --"cutitul"--

it's not fair..

dar este normal sa se intample asa...cel putin pentru o perioada de timp...

pana la urma lucrurile vor intra in "normal"

 

Lucrurile nu vor intra pe fagasul normal, Newtask ... pentru ca din pacate cutitele sunt detinute de copii ce fac din moderat o vendeta personala ... Nici eu nu am a ma plange de aria "pastorita" de mine ... Budimexul, vorba unui Kontra ... dar vreau ca toate lucrurile sa fie frumoase si sa ne simtim bine aici ...

Daca aveam nevoie de judecati, sau de "pumni in gura" ma limitam la viata de familie si la servici ... Nu sunt de acord cu mizeriile si magariile si consider ca este nevoie de cineva sa curete toate astea ... dar cand ceva frumos este "curatat" numai pentru ca ni se pare ca sunt prea multe topice deschise pe aceeasi tema, atunci imi pare rau insa eu nu mai pot fi de acord ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×