Sari la conținut
Forum Roportal
Ynamicul#789

Pentru noii veniti

Postări Recomandate

Ynamic, presupun ca nu ai deschis topicul ca o vendeta personala, pentru ca atunci nu vom fi cu nimic mai breji ca bravii"vrajitori" ce dau cu bagheta in dreapta si in stanga doar pentru a "face curatenia" lor ...

 

Eu am luat acest topic la modul cel mai serios si raspunsurile au fost asisderea ... Moderarea este un mod de a-ti demonstra tie insati ca esti capabil sa fii tu insati dincolo de "functia" pe care o detii ...

 

Eu ma simt bine ca user si consider ca am acest drept ... de a fi doar EU .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
N-am zis ca nu as fi de acord cu unii dintre voi...insa..de aici pana la a trage o panza generala peste toti mi se pare cale lunga. Sunt de curand.. dupa cum vezi, topicul li se adreseaza celor noi.

 

Stiu ca totul a pormit de la problema pe aria de literatura..si chiar daca nu e aria mea, am stat o ora sa caut topicul ala.. mai multe nu pot sa fac. Frumos era sa spuneti ce anume va deranjeaza..nu sa ne invartim ca la gradinita pana ametim.

Toata chestia asta imi lasa un gust amar...pana mai ieri, cand eram simplu user era ok.. insa nu eu m-am schimbat..ci modul in care ma privesc unii dintre voi.

 

Si..ps: Sunt Khristine :o:

am intrat in discutie fara sa stiu despre mutarea si permutarea si stramutarea si "stranutarea" topicelor..

faptul ca unii generalizeaza imi pare un lucru normal..

este normal sa se intample asa...nu crezi?

nu vreau sa fiu partzanul celor rebeli de pe acest forum.

dar nici nu vreau sa fiu cel ce cade cu curul in rahat pentru ca unii nu au inteles fenomenul "moderare"

MODERARE SI NU RESTRICTIE.

interventia mea pe topic se vrea una de moderare a moderarii..

nu cred ca este normal sa o dai in "vraji" stupide pentru ca nu-ti place un user sau altul, uin topic sau altul..

nici mie nu-mi plac anumite discutii....insa sunt purate de niste oameni care doresc sa le poarte..

le place sa combata, sa-si etaleze nivelul intelectual fie el sio doar un simplu Copy/Paste

....................

stiu ca esti Khristine :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
draga Maaaaaaat, nu am deschis nimic cu nici un scop "ascuns"..

(ce bine ar fi daca nu am mai vedea consssspiratii ilisessciene peste tot :doh:)

 

Am remarcat ca sunt multi cei ce "m

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
se stia, mylene :doh:

 

Eh..atunci trebuia sa stiti ca nu sunt moderator decat de curand :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
am intrat in discutie fara sa stiu despre mutarea si permutarea si stramutarea si "stranutarea" topicelor..

faptul ca unii generalizeaza imi pare un lucru normal..

este normal sa se intample asa...nu crezi?

nu vreau sa fiu partzanul celor rebeli de pe acest forum.

dar nici nu vreau sa fiu cel ce cade cu curul in rahat pentru ca unii nu au inteles fenomenul "moderare"

MODERARE SI NU RESTRICTIE.

interventia mea pe topic se vrea una de moderare a moderarii..

nu cred ca este normal sa o dai in "vraji" stupide pentru ca nu-ti place un user sau altul, uin topic sau altul..

nici mie nu-mi plac anumite discutii....insa sunt purate de niste oameni care doresc sa le poarte..

le place sa combata, sa-si etaleze nivelul intelectual fie el sio doar un simplu Copy/Paste

....................

stiu ca esti Khristine :o:

 

Din nou... sunt de acord.. dar o spun pentru a treia oara.. nu sunt de acord cu chestiile astea de genul..hai sa aratam cu degetul, dar stai ca nu stim cate degete sunt si in directia cui sunt intreptate.. intelegeti voi :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×