Sari la conținut
Forum Roportal
INAMICUL#465

INTALNIRE BANATI

Postări Recomandate

offfff :good: insemneaza ca nu pot sa vin ...de regula si regulat imi aduc injuratu' cu mine :cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

hai vita ca esti in bucuresti desi ti/ai dori sa fi la capatul celalat al pamantului :cheer: iti tremura curuletul ala mare deja? ca am inteles ca sange sa dai cu ochii de mine si sa ma pui la punct nu ai :lol2:

cacaciosule, daca am timp si ma plictisesc prea tare dau eu de tine nu-i bai ... :good:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

...si eu te iubesc ...dune :good:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
poa' sa vie cine-o vrea,

Numai ca nu se injura, asa ca neprihanitul delator este exclus. :cheer:

măi , mai bine că nu vă vedeţi ...cine ştie ce love at first sight vă loveşte :good:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pai tataica a traspirat si amutit numai cand i s/a adus la cunostinta ca as fi prin zona. stai sa auda ca am plecat, sa vezi ce incepe sa/si umfle iarasi basinile pe aici asa cum ii sta in caracter :good:

poate ii fac o bucurie boului pana la urma, sa vad cum stau cu timpul :lol2: chiar daca isi infinge capul in pamant ca strutul tot ii ramane curul ala mare afara :cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
) chiar daca isi infinge capul in pamant ca strutul tot ii ramane curul ala mare afara :cheer:

 

acum serios, voi doi v'aţi

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu-mi oferi exclusivitatea unui fund mare :good: ma multumesc si cu locul 2 ,dar eu tot nu stiu cand ....deci ,cineva va fi lipit de terasa aceea zilnic intre orele ? :cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×