Sari la conținut
Forum Roportal
nightwish

Curs de Astrologie Natala in Bucuresti

Postări Recomandate

Pentru toti cei interesati. :lol2:

 

In perioada urmatoare voi sustine cursul de Astrologie Natala:

 

 

26 - 27 Februarie curs de Astrologie Natala (incepatori) in Bucuresti

 

 

Cursul din Bucuresti se va desfasura la Gradinita Waldorf, din str. Popa Nan nr. 47

 

Program: sambata 10-18, duminica 10-16.

 

Conditiile de participare sunt urmatoarele: 200 lei taxa de curs, 50% reducere pentru pensionari, studenti, someri, sau doi membrii ai aceleiasi familii.

 

 

Sunt multe persoane care au cunostiinte de astrologie, dar am observat in decursul timpului ca multi dintre ei se limiteaza la aplicarea lor strict tehnica si nu reusesc sa ajunga la mecanismele subtile manifestate in influentele astrologice emise de Arhangheli (planete) si Arhai (constelatii).

 

Cred ca orice om ar avea nevoie de cateva cunostiinte minine de astrologie pentru a-si evalua corect viata si a intelege rostul sau pe acest pamant.

 

As vrea sa ofer pentru cat mai multi oameni posibilitatea de a se intalni cu cunoasterea astrologica.

 

Ii rog pe toti cei interesati sa participe la acest curs sa ma contacteze prin email.

 

Alexandru Nicolici

www.nicolici.ro

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Bine, vad ca mi-ai sters gluma. Atunci sa te iau serios: De ce incurajezi SARLATANIA ???

 

 

Draga prietene,daca consideri ca astrologia este sarlatanie,atunci intreaba-l pe Einstein cum de a putut fi atat de naiv.

 

 

:lol2:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
HA ??? :lol2: Ce vrei sa spui cu Einstein ? Einstein a fost fizician.

 

 

Amice,imi plac glumele tale,uneori au bun gust.

Citeste ce parere a avut el despre astrologie si mai vorbim.

 

:roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Amice,imi plac glumele tale,uneori au bun gust.

Citeste ce parere a avut el despre astrologie si mai vorbim.

 

:lol2:

Da-mi tu vreun citat, ca tu faci afirmatii dastea SF.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Da-mi tu vreun citat, ca tu faci afirmatii dastea SF.

 

 

Crede-ma nu stau lipit de PC, am si alte activitati,foloseste orice motor de cautare si introduce cuvintele cheie in engleza.

 

Cand gasesti da-mi si mie link-ul!

 

:lol2:

 

Uite doar unul ca am treaba!

 

http://www.astrology.co.uk/news/einsteinquotes.htm

Editat de Lightsome

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Crede-ma nu stau lipit de PC, am si alte activitati,foloseste orice motor de cautare si introduce cuvintele cheie in engleza.

Scuza clasica. :lol2:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Scuza clasica. :lol2:

 

 

"Astrology is a science in itself and contains an illuminating body of knowledge. It taught me many things, and I am greatly indebted to it. Geophysical evidence reveals the power of the stars and the planets in relation to the terrestrial. In turn, astrology reinforces this power to some extent. This is why astrology is like a life-giving elixir to mankind." - ALBERT EINSTEIN

 

sursa:

 

http://www.democraticunderground.com/discu...ddress=245x1385

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×