Jump to content
Forum Roportal
Sign in to follow this  
Film_Maker16

Vrea cineva sa faca filme?

Recommended Posts

Salut!

as avea o intrebare...este cineva de pe forum din rm.valcea care doreste sa face filme?

eu deja am 3 scurtmetraje la activ si as vrea sa colabroez cu oricine ar avea o idee de film sau scurtmetraj...cat de traznita ar fi...astept raspunsurile voastre pe forum sau la urmatoarele adrese de mail:

Vlad1988@gmail.com sau Film_Maker16@yahoo.com

Salut!

as avea o intrebare...este cineva de pe forum din rm.valcea care doreste sa face filme?

eu deja am 3 scurtmetraje la activ si as vrea sa colabroez cu oricine ar avea o idee de film sau scurtmetraj...cat de traznita ar fi...astept raspunsurile voastre pe forum sau la urmatoarele adrese de mail:

Vlad1988@gmail.com sau Film_Maker16@yahoo.com

Bun venit pe forum!!!!!

Am idei cu cisterna, era visul meu sa fac scurtmetraje!!!!!

Sal! Eu is de prin Bucuresti si am incercat cate ceva pe tema asta. Sfaturi: 1.cauta-ti oameni seriosi; 2.nu incerca fara sposori ca e jale! In sfarsit... Eu am cam terminat-o cu "scurt-metrajele de amorul artei" ca nu prea am timp si nu ma mai bag la filmuletze cu buget zero si o echipa in care unii trag si altii fac "regie". In plus, nu e rentabil. :lol: Oricum succes!

Si eu sunt din Braila si am cateva scenarii. Si de seriale si de filme artistice. Dar cu e-mailul pot trimite scenariile oriunde. ine doreste sa imi puna scenariile in practica sa pofteasca aici. Regizorii incepatori sunt rugati sa dea o adresa de mail sa le trimit ideile sa isi incerce talentul.

Sign in to follow this