Sari la conținut
Forum Roportal
papick

Senatorii nu vor sa legifereze casatoriile intre homosexuali

Postări Recomandate

Sa inteleg ca ,,homosexualii full option'' sunt bisexualii?

Nu stiu procentul homosexuali/bisexuali,precis exista niste statistici(daca chiar trebuie sa sti).Dar un bisexual,nu este un ,,heterosexual care a devenit homosexual'',asa cum pari tu sa crezi.

Vorbim de homosexuali, nu de bisexuali.

 

Sau ma crezi idiot?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am si eu ceva de spus.Cei care se tem de homosexuali si homosexualitate,sunt(in afara de cei dresati de religie)speriati ca,daca ar fi mai toleranti,ar putea DEVENI homosexuali.Cu cat sunt mai agresivi,cu atat isi inchipuie ca ,,pericolul'' de a fi ,,contaminati'' este mai mic.De fapt ei sunt bisexuali latenti,speriati de sexualitatea LOR,in primul rand.

Ei sunt cei care insista ca homosexualitatea este o OPTIUNE,pentru ca in cazul lor,exact asta este! :o:

Adesea,in afara de presiunea intolerantei sociale exista si presiunea intolerantei religioase...sunt oameni terorizati ca ar putea sa cedeze...mai ales ca,respingerea unui lucru DORIT il face dea dreptul fascinant... :bye:

Asta este adevarata explicatie a homofobiei,si e una certificata de catre psihologi...

Deranjant,nu?! -_-

 

WAW...super...are fffff mult sens ceea ce spui...si inseamna ca homofobii is niste lashi si speriati :bye:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
acu'...ca o constatare, de ce tocmai barbatii hetero sunt mai indarjiti impotriva gay-lor, cand de fapt chestia asta ii avantajeaza...raman mai multe femei pentru ei -_-

pai cand n-or mai fi hetero

atunci sexul masculin nu va mai exista

va fi feminin si feminin

:bye: :bye: si tot bine e pentru voi femeile

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
asa e frate sora

in urma logicii tale

suntem niste animale care vor sa se *** dar ne izbeste frica

daaaa

e teroare pe planeta asta din cauza homosexualilor

e ciuma bubonica

intr-o forma foarte placuta pentru cei ce au dereglate nivelele de hormoni

:bye:

 

NU FACI, DECAT SA DEMONSTEZI CA CEEA CE ZICE ARCANGELO E ADEVARAT istetule !!! si e vb si despre inconstient...mai bine dereglat hormonal (da si asta e dobitocie heteroceasca) decat dereglat mintal ca tine !!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Homosexualii nascuti vs homosexuali full option.

 

 

100% nascuti vs. 0,0000% full option :bye:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
pai io zic ca nu e loc

e loc si pentru alte categorii de placeri

dar pot sa am o parere nu?

ca orice om

corect?

 

foarte bine au facut senatorii

:bye:

barbati adevarati

nu fatalaii

,,Dreptul'' de-a interzice drepturile altora,nu exista.E nedrept.Si fa bine si abtine-te de la apelative.

Editat de nightwish

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
pai cand n-or mai fi hetero

atunci sexul masculin nu va mai exista

va fi feminin si feminin

:bye: :bye: si tot bine e pentru voi femeile

 

mai, nu-ti face tu griji, ca daca nu vor mai fi hetero...nu va mai exista nici UNUL din cele doo sexe :o:

 

In alta ordine de idei, nu va stresati atat, nici macar de principiu...e loc pentru toata lumea...si n-o sa dipsarem ca specie...ca altfel trebuia s-o fi facut demuuuuult, de cand se iubeau barbatii greci intre ei -_-

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ptr ca ....ma repet...stiu cum e hetero...nu stiu cum ar fi sa ma iubesc cu o femeie....daca o sa traiesc vreodata si experienta asta o sa pot face si comparatii...dar deocamdata imi iubesc prea mult sotu ca sa mai incapa si altcineva...

...bunica nu e un pretext ptr mine ...e o mare dorinta...si sper sa fie si putinta...

e ok ? mai inteles Kontro ?

Nu prea.

Cred ca e un trend sa fim cat mai open minded si am topait imediat de la acceptare la aclamare.

Sexual, fiecare face ce ii dicteaza G Spotul. Am ajuns si eu la concluzia asta. Asta este ce pot accepta.

Mai departe mi se pare o exagerare.

 

Ce e gresit in zoofilie de exemplu? Sau in pedofilie? Dar in incest?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Astea sunt pretexte, vrei sa devii bunica.

Nu stii cum e sa fii homosexual...e ceva normal. La fel ca tine, iubeste.

Insist. De ce hetero si nu homo?

 

ptr ca ....ma repet...stiu cum e hetero...nu stiu cum ar fi sa ma iubesc cu o femeie....daca o sa traiesc vreodata si experienta asta o sa pot face si comparatii...dar deocamdata imi iubesc prea mult sotu ca sa mai incapa si altcineva...

...bunica nu e un pretext ptr mine ...e o mare dorinta...si sper sa fie si putinta...

e ok ? mai inteles Kontro ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
mai, nu-ti face tu griji, ca daca nu vor mai fi hetero...nu va mai exista nici UNUL din cele doo sexe -_-

 

In alta ordine de idei, nu va stresati atat, nici macar de principiu...e loc pentru toata lumea...si n-o sa dipsarem ca specie...ca altfel trebuia s-o fi facut demuuuuult, de cand se iubeau barbatii greci intre ei :bye:

pai io zic ca nu e loc

e loc si pentru alte categorii de placeri

dar pot sa am o parere nu?

ca orice om

corect?

 

foarte bine au facut senatorii

:bye:

barbati adevarati

nu fatalaii

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×