Sari la conținut
Forum Roportal
joannahart

Cum se traieste in America?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

mi-ati facut pofta de fast-food...

 

La ce te gandesti??? ca aici varietatea e mare si totul e deschis si peste noapte :crazy:

Acum la 1:40 AM poti comanda tot ce vrei, ti se aduce acasa in 20-30 de minute cel mai tirziu ... pizze de toate felurile: cu crust subtire sau inalt, cu brinza lucrata in marginea crust-ului de pizza sau fara crust ca au mai inventat ceva, iar decorarea la fel incepe cu fructe tropicale si se opreste la slanina afumata si ceapa :yahoo: si se ofera cu o portie de Buffalo Wings dupa gustul tau, iute sau nu, sos marinara si un sex pack de bere!!! Comanzi???

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

as vrea un double mac de la un chiosc de strada facut in ulei si aruncat intr-un paperbag ca sa vezi cum se umple de grasime cu o portie dubla de french fries si ma combin si la un sex pack de bere daca livrezi tu!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

In Arizona NIMIC nu se face pe strada!!! poate undeva in ghetto dar noaptea nu umblu eu afara din casa, stau cu pisici si TV ... computer, na si telefonu' sa comunic cu lumea si cand m-apuca somnul, ma culc :crazy: La McD's se cumpara hamburgeri de pe gratar, nu sint grasi deloc!!! Tot la un loc de pizza poti comanda niste aripi din care curge grasime pe coate-n jos cand le maninci ca-l mai baga intr-un sos dulceag dupa ce-l scoate de pe gratar, 12 bucati intr-o portie mica, am vazut pe cineva mancand ca Haplea :yahoo:

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

In Arizona NIMIC nu se face pe strada!!! poate undeva in ghetto dar noaptea nu umblu eu afara din casa, stau cu pisici si TV ... computer, na si telefonu' sa comunic cu lumea si cand m-apuca somnul, ma culc :crazy: La McD's se cumpara hamburgeri de pe gratar, nu sint grasi deloc!!! Tot la un loc de pizza poti comanda niste aripi din care curge grasime pe coate-n jos cand le maninci ca-l mai baga intr-un sos dulceag dupa ce-l scoate de pe gratar, 12 bucati intr-o portie mica, am vazut pe cineva mancand ca Haplea :yahoo:

Aha deci traiesti in america si bagi in tine doar fast food....de aceea erai asa un/o mare sustinator/oare a americii si a culturii lor :-P

 

In Arizona NIMIC nu se face pe strada!!! poate undeva in ghetto dar noaptea nu umblu eu afara din casa, stau cu pisici si TV ... computer, na si telefonu' sa comunic cu lumea si cand m-apuca somnul, ma culc :crazy: La McD's se cumpara hamburgeri de pe gratar, nu sint grasi deloc!!! Tot la un loc de pizza poti comanda niste aripi din care curge grasime pe coate-n jos cand le maninci ca-l mai baga intr-un sos dulceag dupa ce-l scoate de pe gratar, 12 bucati intr-o portie mica, am vazut pe cineva mancand ca Haplea :yahoo:

Aha deci traiesti in america si bagi in tine doar fast food....de aceea erai asa un/o mare sustinator/oare a americii si a culturii lor :-P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Aha deci traiesti in america si bagi in tine doar fast food....de aceea erai asa un/o mare sustinator/oare a americii si a culturii lor :-P

 

 

Aha deci traiesti in america si bagi in tine doar fast food....de aceea erai asa un/o mare sustinator/oare a americii si a culturii lor :-P

 

Sa sustin mitocanul din tine!!!

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Voi pleca ... să dau drumul la acte.

 

 

Da, o sa dea drumul la acte aceasta familie dar sa nu va impiedice acest articol de a depune si voi cei interesati datele personale ca numai cine joaca castiga la loterie!!!

 

Tinerii sint mai mult incurajati care sint in plina putere fizica si doritori de a invinge greutatile eventuale al vietii ca mereu se poate ivi ceva in calea fericirii, dar asta oriunde ai trai. Cei ca doamna din articol, care are o sora in State dar si fiica studiaza deja aici de o vreme sint mai norocosi si acel inceput le este favoritizat si devine usoara viata chiar si la inceput cand totul inca este si pare imposibil. Emigrarea este mai bine tolerat de tineri, cand viata este inca o aventura, doar o alta piatra kilometrica in care nu vad un obstacol.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sotia a cunoscut la o clasa de colege o tanara nou venita.

Sotul e venit cu viza de student sa-si ia doctoratul in Istorie.

Bizar mi sa parut faptul ca ea ia povestit sotiei ca i-au descoperit cancer la san si ca sa scape de grija o sa-i scoata pe amandoi si o sa puna din aia noi si frumosi si ca statul va plati operatia.

Bai sa fie dar cat de darnic e staul asta la care tot platesc o galeata de taxe?

La o luna dupa diagnostic sa facut si operatia.

Inca nu am vazut noul set.

Dar ar trebui ca doar am platit si eu pt el.

Hahahaha


as vrea un double mac de la un chiosc de strada facut in ulei si aruncat intr-un paperbag ca sa vezi cum se umple de grasime cu o portie dubla de french fries si ma combin si la un sex pack de bere daca livrezi tu!!

IN-n-OUT au cel mai bun.

Sau Slopy Joe.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

Da, o sa dea drumul la acte aceasta familie dar sa nu va impiedice acest articol de a depune si voi cei interesati datele personale ca numai cine joaca castiga la loterie!!!

 

Tinerii sint mai mult incurajati care sint in plina putere fizica si doritori de a invinge greutatile eventuale al vietii ca mereu se poate ivi ceva in calea fericirii, dar asta oriunde ai trai. Cei ca doamna din articol, care are o sora in State dar si fiica studiaza deja aici de o vreme sint mai norocosi si acel inceput le este favoritizat si devine usoara viata chiar si la inceput cand totul inca este si pare imposibil. Emigrarea este mai bine tolerat de tineri, cand viata este inca o aventura, doar o alta piatra kilometrica in care nu vad un obstacol.

Din ce ati vorbit voi aici totul pare mai frumos decat hotia crunta din Romania.

As vrea sa aplic si eu pentru green card,ma puteti ajuta cu un link?

Multumesc

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×