Sari la conținut
Forum Roportal
Dj RoSs

Neintelegeri Intre Tinerii Indragostiti

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

2 copii frumosi si gelosi care se iubesc.Iubire pura,asa o vad :good:

Mi-a placut.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

"certuri" de-asta or mai fi.... 8)

adevarul e ca orgoliile sunt foarte dezvoltate.... :stars:

fiti seriosi copii....astea sunt furtuni intr-un pahar cu apa....nu-s motive de cearta ;)

el e "gelos"....ea e.."ranita" de comentariile lui....sunt simpatici... :cow:

cand o femeie spune..."cauta-ti alta" ....apoi numai asta nu gandeste.... :kiss: chiar daca ea crede c-o spune la modul cel mai serios cu putinta.... :o:

am spus-o si eu....si nu o data.. :good: si faza e ca la un moment dat....chiar a cautat alta (altele) :lol:

in fine....cine se iubeste....se mai si cearta, din cand in cand... :tease: :hi: .....altfel, ar fi prea monoton totul....s-ar plictisi repede... :tease:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Din cate am inteles s`au despartit :stars: Decizie luata de " Ea " . Eu ii doresc Succes in continuare . Topic inchis , Multumesc tuturor. :good: :hi:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Din cate am inteles s`au despartit :o: Decizie luata de " Ea " . Eu ii doresc Succes in continuare . Topic inchis , Multumesc tuturor. :good: :stars:

 

Aha...In fiecare zi inveti ceva nou...

Succes tuturor in continuare si bafta in viata! :hi:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
"certuri" de-asta or mai fi.... 8)

adevarul e ca orgoliile sunt foarte dezvoltate.... :stars:

fiti seriosi copii....astea sunt furtuni intr-un pahar cu apa....nu-s motive de cearta ;)

el e "gelos"....ea e.."ranita" de comentariile lui....sunt simpatici... :cow:

cand o femeie spune..."cauta-ti alta" ....apoi numai asta nu gandeste.... :kiss: chiar daca ea crede c-o spune la modul cel mai serios cu putinta.... :o:

am spus-o si eu....si nu o data.. :good: si faza e ca la un moment dat....chiar a cautat alta (altele) :lol:

in fine....cine se iubeste....se mai si cearta, din cand in cand... :tease: :hi: .....altfel, ar fi prea monoton totul....s-ar plictisi repede... :tease:

 

Eu sunt de acord cu tine. Ai mare dreptate.

In privinta certurilor ... cand sunt prea dese si fara rost te cam saturi. Si nu mai poti trece peste asa usor. Cred ca asa s'a intamplat si cu Ea...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

daca EA a hotarat sa puna capat....trebuie sa-i respectam hotararea... :good:

insa, sunt convinsa ca n-o s-o tina mult... :hi: ....o sa gaseasca EL un mod de-a o face sa renunte la asta.... :o: (nu vreau sa fiu rea....dar, de regula, asa se intampla... :stars: )

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Hello !!!GATA !Terminativa, gusturile nu se discut !Vampirita daca tie iti place acest de de baiati, bravo tie, dar nu trebuie sa te plangi de aceste defecte deoarece tu ii alegi.Deci, ai prieten si cand va certati ii spui sa isi caute alta? Chiar vrei sa isi caute alta?Spun asta deoarece asa fac multe fete cand se enerveaza. Si cand ala nu mai stie ce sa creada, ase afiseaza cu alta. Astfel amandoi iesiti in pierdere si amandoi suferiti.

Din cate am inteles s`au despartit :stars: Decizie luata de " Ea " . Eu ii doresc Succes in continuare . Topic inchis , Multumesc tuturor. :good: :hi:
Atunci ea cauta motiv de cearta sa se desparta.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Hello !!!GATA !Terminativa, gusturile nu se discut !Vampirita daca tie iti place acest de de baiati, bravo tie, dar nu trebuie sa te plangi de aceste defecte deoarece tu ii alegi.Deci, ai prieten si cand va certati ii spui sa isi caute alta? Chiar vrei sa isi caute alta?Spun asta deoarece asa fac multe fete cand se enerveaza. Si cand ala nu mai stie ce sa creada, ase afiseaza cu alta. Astfel amandoi iesiti in pierdere si amandoi suferiti.Atunci ea cauta motiv de cearta sa se desparta.

 

Oricum sufera. Daca el ii tot zice ca greseste sau ca e mincinoasa, inseamna ca n'o place, ca n'o mai vrea, right?

 

Marfa sa te certi dintr-o chestie d-asta! Aveau mai mult de 16 ani?

 

Eu le dau 2 ani la fiecare.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×