Sari la conținut
Forum Roportal
Dj RoSs

Neintelegeri Intre Tinerii Indragostiti

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Pentru tine TOTI barbatii/ baietii sunt PROSTI , si de NIMIC , iar voi fetele sunteti " Cele mai bune si trebuie sa iesiti in evidenta " ? Sa`mi zici cine accepta asa ceva , sau pe cine ai u care sa`l faci asa de fiecare data.

 

Cum de ai ajuns tu la concluzia asta? In primul rand nu mi'am permis sa jignesc pe nimeni. Daca te'ai simtit tu e partea a doua. Eu am zis din proprie experienta ca toti is orgoliosi si egoisti si vad tot timpul lucrurile numai in favoarea lor. Si asa le place sa faca pe victimele...

 

 

Oameni buni..Va rog sa nu va certati! Nu fi asa dura cu Vampirita ... poate a exagerat putin...dar sunt sigur ca puteti rezolva asta pe cale pasnica... :hi:

 

Fiti cuminti!

 

Nu se cearta nimeni Capitane.

 

Nu inteleg cu cine te certi. Noi barbati suntem uniti dar la fel sunteti si voi .

Acum ce o mai zici la replica care a dat-o Ea?

Ti se pare normal sa zica "daca nu iti convine, cautati alta!" ?

Inca un motiv care il scoate pe El din orice vinovatie.

 

 

Ma umfla rasu' pe bune :good: Bag de seama ca v'ati simtit toti vizati. Atata timp cat ea e satula de chestii de'asta de ce nu ar zice sa'si caute pe alta? ca in primul rand, noi nu stim decat varianta lui, nu? deci e doar o jumatate din adevar.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu vad doar o lupta prosteasca intre orgolii, iar pe el il vad la fel ca pe ceilalti, atent sa nu cumva sa ii raneasca cineva orgoliul.

..eee..si tu acum , nu fii asa rea .. :good:

Editat de J0'

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cum de ai ajuns tu la concluzia asta? In primul rand nu mi'am permis sa jignesc pe nimeni. Daca te'ai simtit tu e partea a doua. Eu am zis din proprie experienta ca toti is orgoliosi si egoisti si vad tot timpul lucrurile numai in favoarea lor. Si asa le place sa faca pe victimele...

 

Dar tu , ai prieten/ iubit / e tot asa nu ? Atunci ce ii zici ? " Gaseste`ti pe alta " ? "Sunteti toti vizati de va simtiti atacati " Ne spunem parerile.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Dar tu , ai prieten/ iubit / e tot asa nu ? Atunci ce ii zici ? " Gaseste`ti pe alta " ? "Sunteti toti vizati de va simtiti atacati " Ne spunem parerile.

 

Am prieten, si e la fel de gelos, egoist si orgolios ca marea majoritate. Si daca ma enerveaza, da, ii zic sa'si caute pe alta. Nu prea accept reprosuri de'astea de 2 lei, desi am avut si eu parte. Si crede'ma, la un moment dat te saturi, ajungi sa nu mai suporti sa auzi nici macar un cuvant de la el.

Permite'mi sa te contrazic Capitane, decat cu o asa relatie mai bine singura sau calugarita.

 

..eee..si tu acum , nu fii asa rea .. :good:

 

Laur, nu sunt rea doar satula de baieti/barbati de genul asta, care vad relatiile cau pe un maraton si calca tot in picioare doar pentru a iesi deasupra.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am prieten, si e la fel de gelos, egoist si orgolios ca marea majoritate. Si daca ma enerveaza, da, ii zic sa'si caute pe alta. Nu prea accept reprosuri de'astea de 2 lei, desi am avut si eu parte. Si crede'ma, la un moment dat te saturi, ajungi sa nu mai suporti sa auzi nici macar un cuvant de la el.

 

Deci Succes in continuare la " Prieteni " Se vede ca nu prea o sa ai nici unu , daca ai " Directii Fixe "

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Deci Succes in continuare la " Prieteni " Se vede ca nu prea o sa ai nici unu , daca ai " Directii Fixe "

 

Cine esti ca sa ma judeci pe mine? E treaba mea ce si cum o sa am, ok? si renunta la ghilimele, ca am prins ideea :good:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cine esti ca sa ma judeci pe mine? E treaba mea ce si cum o sa am, ok? si renunta la ghilimele, ca am prins ideea :good:

 

Vad ca judeci Barbatul . De asta. Sper ca intelegi :hi:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cine esti ca sa ma judeci pe mine? E treaba mea ce si cum o sa am, ok? si renunta la ghilimele, ca am prins ideea :o:

Vampi..deci esti libera sa inteleg.. :stars: ia da ID de mess..poate iese ceva . :good: .. :hi:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vad ca judeci Barbatul . De asta. Sper ca intelegi :good:

 

Pentru ca si barbatii judeca femeile in general. Ti'am mai zis si'ti repet: vorbesc din proprie experienta. :hi:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Terminati cu cearta...

 

@IngerSalbatic: Din punctul tau de vedere crezi ca merita sa faci sacrificii pentru prietenu' tau?? Dar pentru baieti\barbati in general?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×