Sari la conținut
Forum Roportal
Nico`

am nevoie de niste sfaturi

Postări Recomandate

buna!(sunt noua pe forum)Am nevoie de niste sfaturi, nu mai stiu ce sa fac.Am colegi noi(snt in cls a 9-a)si nu m-am integrat in totalitate in colectiv.Am cateva colege si 2-3 colegi q care ma vb, in rest daca ma salut q ceilalti colegi e bn...eu sunt mai timida...

(am o exprimare care lasa de dorit.:flowers:)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
buna!(sunt noua pe forum)Am nevoie de niste sfaturi, nu mai stiu ce sa fac.Am colegi noi(snt in cls a 9-a)si nu m-am integrat in totalitate in colectiv.Am cateva colege si 2-3 colegi q care ma vb, in rest daca ma salut q ceilalti colegi e bn...eu sunt mai timida...

(am o exprimare care lasa de dorit.

 

Doar nu crezi că eu sau altul are o exprimare mai bună ?! Nu fii tristă, majoritatea avem limbile

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
buna!(sunt noua pe forum)Am nevoie de niste sfaturi, nu mai stiu ce sa fac.Am colegi noi(snt in cls a 9-a)si nu m-am integrat in totalitate in colectiv.Am cateva colege si 2-3 colegi q care ma vb, in rest daca ma salut q ceilalti colegi e bn...eu sunt mai timida...

(am o exprimare care lasa de dorit.:flowers:)

pisoi, pana la finalul clasei a 9'a , vei fi prietena la catarama cu toti . :cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
buna!(sunt noua pe forum)Am nevoie de niste sfaturi, nu mai stiu ce sa fac.Am colegi noi(snt in cls a 9-a)si nu m-am integrat in totalitate in colectiv.Am cateva colege si 2-3 colegi q care ma vb, in rest daca ma salut q ceilalti colegi e bn...eu sunt mai timida...

(am o exprimare care lasa de dorit.:))

cu totii cred ca am trecut prin asta....cel putin si eu, timida? e las' ca iti revii tu :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
buna!(sunt noua pe forum)Am nevoie de niste sfaturi, nu mai stiu ce sa fac.Am colegi noi(snt in cls a 9-a)si nu m-am integrat in totalitate in colectiv.Am cateva colege si 2-3 colegi q care ma vb, in rest daca ma salut q ceilalti colegi e bn...eu sunt mai timida...

(am o exprimare care lasa de dorit.:))

eu zic ca fiecare trecem prin momente de genu asta...si eu eram mai timida...si sunt si la inceput a fost greu da in clasa a 10 sa vezi ce bine ne intelegeam cu totii...eram prieteni la catarama

...deci stai relax...o sa iti revii

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca te face sa te simti mai bine, afla ca eu nici acum, in clasa a douasprezecea, nu sunt integrata. Si nu din cauza timiditatii :) . Nicaieri nu m-am putut integra-nici la gradinita, nici in scoala generala si nici la liceu. Sunt cateva persoane cu care consider ca sunt pe aceeasi lungime de unda si cu ele stau, rad, glumesc-atunci cand nu stau singura. In rest, cu ceilalti nu vorbesc decat din an in Paste.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si eu am trecut prin asta in liceu.

Oricum, in liceu sunt grupulete - grupulete si nu poti sa faci parte din toate. Pana la urma ramai cu un grup prietena si cu restul mai rar mai schimbi o vorba, asa...

Mai bine prieteni mai putini, dar buni...

Dar asa e la inceput. Trebuie sa mai treaca timp... si vei avea mai multi prieteni...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×