Sari la conținut
Forum Roportal
Lion79

17 septembrie 2007

Postări Recomandate

Si vorbesti bine.

M-am pierdut toata ziua alergand pe net dupa Tobias. Un sarlatan care speculeaza pe marginea unor situatii existente. Cat ziceai ca cere pentru un curs? 250 euro? Sa-i spui te rog ca-mi datoreaza 2500, ca mi-am pierdut ziua ca sa-i citesc sarlatanismele. :flowers:

Pai da-i si numarul de cont sa stie unde iti vireaza bani.. :airkiss:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Vazusem textul acesta mai inainte si in mare masura cred ce spune. Insa am si eu o intrebare, de ce ai scris 17 septembrie in titlu, daca (din cate am vazut) se vorbeste de data de 18 sept? :flowers:

Doar intrebam :airkiss:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vazusem textul acesta mai inainte si in mare masura cred ce spune. Insa am si eu o intrebare, de ce ai scris 17 septembrie in titlu, daca (din cate am vazut) se vorbeste de data de 18 sept? 8)

Doar intrebam :flowers:

Pai a luat in considerare si ..fusul orar . :airkiss:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Aaa...nu mi-a picat fisa, credeam ca deja e luat in considerare in text :airkiss: . Si din oarecare motive mi se parea mai credibil 17, mai era o poveste ce se vehicula anul trecut parca pe o data de 17 nu stiu ce se mai intampla.. :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si s-a intamplat mai mult de-o gramada. La fel si cu 17-18 septembrie, si cu 2012, si alte aiureli.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

In fiecare zi se intampla ceva... Tre' doar sa vezi :airkiss:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
chiar?ce o sa se intample in 2012.........e apocalipsa,vine antichristul,vine zeita sa ne ia toate problemele,ne transformam in energie..........ca am auzit toate variantele.....

Cuuuuummmmm nu stiiiiiiiiiiiiiiii.... :flowers: vai ce rusine, sa nu stii tu ce se va intampla in 2012.. :airkiss:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×