Sari la conținut
Forum Roportal
Miss Bitch

Comparatie intre ei in dragoste

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Berbecut.. multumesc.. mi-au trebuit 3 pagini sa scriu asta :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Fii fericit . :P .. Altora le ia o viata si la sfarsit constata cu stupoare ca tot n-au scris ce trebuia in cartea vietii . :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pana la urma e bine ca am ajuns intr-un punct comun :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sunt oameni care spun "te iubesc" si se indragostesc de altcineva...Acei oameni nu stiu ce inseamna cu adevarat iubirea,n-au trait-o la intensitate maxima,n-au iubit cu adevarat,ci doar s-au atasat,obisnuit cu respectiva persoana.

Atunci e normal sa se indragosteasca de unul si de altul,ca vorba ceea,viata e chiar frumoasa... Pana cand i-o lovi cu adevarat iubirea...Si mai sunt 2 categorii de oameni:unii care traiesc mai multe iubiri de-a lungul vietii,si unii care nu iubesc decat o singura data in viata,pentru totdeauna.Eu cred ca fac parte din a doua categorie.Nu mi-e dat sa iubesc decat un barbat,pentru toata viata.

 

Descrierea pe care am facut-o la inceputul acestui post ma viza direct. :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sunt oameni care spun "te iubesc" si se indragostesc de altcineva...Acei oameni nu stiu ce inseamna cu adevarat iubirea,n-au trait-o la intensitate maxima,n-au iubit cu adevarat,ci doar s-au atasat,obisnuit cu respectiva persoana.

Atunci e normal sa se indragosteasca de unul si de altul,ca vorba ceea,viata e chiar frumoasa... Pana cand i-o lovi cu adevarat iubirea...Si mai sunt 2 categorii de oameni:unii care traiesc mai multe iubiri de-a lungul vietii,si unii care nu iubesc decat o singura data in viata,pentru totdeauna.Eu cred ca fac parte din a doua categorie.Nu mi-e dat sa iubesc decat un barbat,pentru toata viata.

 

Descrierea pe care am facut-o la inceputul acestui post ma viza direct. :P

Eu, sincer, nu m-as minti in halul asta. :D ... Subiect inchis din partea mea!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Noi doi da ... sa vedem ce spune si initiatoarea topicului ...

Mai este mult de discutat pe acest subiect. Eu una nu m-am lamurit si astept alte pareri, situatii similare, samd. Vreau sa vad ce gandesc ceilalti. :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Si mai sunt 2 categorii de oameni:unii care traiesc mai multe iubiri de-a lungul vietii,si unii care nu iubesc decat o singura data in viata,pentru totdeauna.Eu cred ca fac parte din a doua categorie.Nu mi-e dat sa iubesc decat un barbat,pentru toata viata.

Esti convinsa de lucrul asta la doar 21 de ani? O sa iubesti cel putin doi. Trust me. You'll remember me.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Esti convinsa de lucrul asta la doar 21 de ani? O sa iubesti cel putin doi. Trust me. You'll remember me.
Am aproape 22,curand :)

Da,sunt convinsa,dar iti respect punctul de vedere.

Am trecut de varsta cand puteam avea sansa sa iubesc macar unul,am ajuns la 22,n-am iubit niciodata cu adevarat,am avut doar imaginatie...si am argumente solide care motiveaza ceea ce am spus,si anume ca o sa iubesc unul singur,toata viata,chiar de-ar fi sa nu ramanem impreuna.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si eu am spus ca niciodata nu-mi voi pierde timpul pe forum-uri. Honestly.

Am mai spus ca niciodata nu voi avea doua telefoane. Si am. Impotriva dorintei mele.

Acum, sunt indeajuns de intelegator (!) sa cred ca ceea ce spui tu se refera la sentimentul tau ca vei iubi un singur barbat. Dar ce incerc eu sa spun e ca nu stii niciodata dinainte. Am scris prea mult ca sa exprim o nuanta.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×