Sari la conținut
Forum Roportal
sabina00

E Prostitutie sau nu?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Etichetele pe care mi le ataseaza altii ma lasa mai rece ca gheata. Este dreptul fiecaruia de a crede ce vrea si prostia tuturor ca in loc sa-si vad paiele din ochi vad gunoaiele altora, fara sa le fi cerut cineva parerea .

Personal, cred ca este de prisos sa bag in seama toate prostiile, mai ales daca nu le-am cerut sau cautat.

Asta cred ca ar trebui sa faci si tu, pentru ca eu nu cred ca exista vreo persoana care sa se intereseze de ceilalti doar din bunatatea inimii sale. :flowers:

 

Si pe mine ma intereseaza relativ ceea ce vorbeste sau crede lumea despre mine, problema nu este aceasta insa, ci faptul cand, aceasta eticheta, iti pericliteaza indentitatea si as merge mai departe scriind, siguranta, ca individ social. Cand esti discriminat atunci cand te candidezi pentru un post de munca, atunci cand cineva isi permite pe strada mai mult decat o simpla vulgara apreciere, cand efectiv imi este teama sa ies singura in oras pentru ca marii barosani sau cum se mai numesc ei pe acolo sunt in cautarea noilor fetite de trimis la "munca", cand multi barbati confunda bordelul si piata cu fata blocului, atunci incepe sa ma intereseze.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Si pe mine ma intereseaza relativ ceea ce vorbeste sau crede lumea despre mine, problema nu este aceasta insa, ci faptul cand, aceasta eticheta, iti pericliteaza indentitatea si as merge mai departe scriind, siguranta, ca individ social. Cand esti discriminat atunci cand te candidezi pentru un post de munca, atunci cand cineva isi permite pe strada mai mult decat o simpla vulgara apreciere, cand efectiv imi este teama sa ies singura in oras pentru ca marii barosani sau cum se mai numesc ei pe acolo sunt in cautarea noilor fetite de trimis la "munca", cand multi barbati confunda bordelul si piata cu fata blocului, atunci incepe sa ma intereseze.

Ma bucur ca ai recunoscut ca e vorba de tine si nu de altii. Personal, nu sunt asa de tematoare.. iar oamenii care se uita in "gura lumii" nu sunt dintre cei mai inteligenti. :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Da, pai unii se cred atat de importanti incat isi aroga drepturi care nu le sunt recunoscute de absolut nimeni, andruta. :friends:
Da,si pe langa asta,nu constientizeaza poate niciodata ca nu le au :flowers: ,dar traiesc amagindu-se frumos.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ma bucur ca ai recunoscut ca e vorba de tine si nu de altii. Personal, nu sunt asa de tematoare.. iar oamenii care se uita in "gura lumii" nu sunt dintre cei mai inteligenti. :flowers:

 

Tem ca nu m-ai inteles. Cu siguranta, in cazul tau, nu am stiut sa-ti transmit ceea ce doream sa spun in mod clar.

Pentru asta imi pare rau, dar probabil nici nu era un aspect pe care sa dai multa greutate, prin urmare, este bine si asa. :tease:

 

Ma bucur ca ai recunoscut ca e vorba de tine si nu de altii. Personal, nu sunt asa de tematoare.. iar oamenii care se uita in "gura lumii" nu sunt dintre cei mai inteligenti. :friends:

 

Nu numai de mine dar si de identitatea barbatului roman.

 

Editat later: nu ma doare din bunatatea inimii cum scrii tu, ci pentru ca am un simt al identitatii puternice si atunci cand intr-un tren de exemplu eu pot trece neobservata dar anumiti romani turisti nu si sunt priviti intr-un anumit mod, atunci imi pasa la fel, si imi fierbe sangele de suparare.

Editat de sabina00

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Curva este femeia pe care ai dorit-o si nu ai putut sa o ai. :friends:

Curva e femeia care s-a culcat cu toti numai cu cel ce o face curva,nu :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Curva e femeia care s-a culcat cu toti numai cu cel ce o face curva,nu :flowers:

 

:friends:

Pe asta nu o auzisem :tease:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Curva e femeia care s-a culcat cu toti numai cu cel ce o face curva,nu :flowers:
nuuuuuuuu...e cea, care el afla ultimul cu cati si a tras o...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ne-am apucat si de contorizare ... Frumos asa. :flowers:

Imi spune si mie cineva care este diferenta dintre o femeie care are un prieten ce o intretine financiar,si o femeie care are un sot ce o intretine financiar?

Amandoua sunt curve? Sau?

 

PROSTIT

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ne-am apucat si de contorizare ... Frumos asa. :flowers:

Imi spune si mie cineva care este diferenta dintre o femeie care are un prieten ce o intretine financiar,si o femeie care are un sot ce o intretine financiar?

Amandoua sunt curve? Sau?

 

PROSTIT

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×