Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

o ador pe britney!... am rog, stiu ca s`a schimbat, dar se vorbeste foarte mult despre o revenire in forta a ei... ma rog, nu stiu ce sa mai cred pentru ca "miniunica" asta dainuieste cam de mult timp si.... anyway, britney rocks!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Stii naty-sweet yo nu am nik cu brit da' prostioarele ei din ultimul timp arata clar ca nu prea mai e cv de ea...ultima data cand a cantat uite ce s-a scris despre ea:"Outfit oenibil,playback jenant:Britney a fost huiduita" :yahoo: pacat de fanii ei :crazy: dar credeti-ma britney e deja de domeniul trecutului :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Stii naty-sweet yo nu am nik cu brit da' prostioarele ei din ultimul timp arata clar ca nu prea mai e cv de ea...ultima data cand a cantat uite ce s-a scris despre ea:"Outfit oenibil,playback jenant:Britney a fost huiduita" :D pacat de fanii ei :roll: dar credeti-ma britney e deja de domeniul trecutului :lol:

mdea...poate ai dreptate,cine stie...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Da :P Sper să-i treacă ! :P Păcat că hormonii adolescenţei nu i-au dat pace.

:D :P ai fi vrut s-o dezvirginezi tu ? :D si tie iti place britney?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Da :P Sper să-i treacă ! :) Păcat că hormonii adolescenţei nu i-au dat pace.

 

 

 

da' repede ai sarit :D !!!

 

 

eh, uite ca mi-ai dat alt motiv pentru care in "razboiul capritelor", christina iese invingatoare: As long as there is thirst there's always the real thing :) 030711_cocacola.jpg

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×