Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

Marea revenire a ei. Video Music Awards 2007 LIVE (asa se presupune...dar eu nu cred :spiteful: )

Ce parere ave-ti?

Editat de joannyta

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da, e ridicola. Si totusi, daca te uiti in ochii ei, observi ca nici macar nu mai zambeste.

Nu am agreat-o niciodata in mod special pe Britney, dar trebuie sa recunosc ca are voce buna. Ar putea face multe cu ea, unele piese chiar suna bine...mai demult...nu pot uita..era doar o copila cand a aparut prima data la MTV ..era o prezenta dulce si revigoranta.

Ma frapeaza cand de flamanda este audienta spre a afla cat mai multe stiri picante despre pierderea recenta a custodiei celor doi fii. Toate filmuletele si stirire adopta o nota rautacioasa si flamanda de senzatie. Uitam ca este vorba de un om care sufera..o femeie a carui sot a vandut-o presei, desi striga in gura mare cat de mult o iubeste..e atat de trist sa vezi cum multi oameni cauta satisfactie in decaderea morala a unei vedete...

 

Britney, sper sa regasesti in tine puterea de a reveni cu adevarat la linia de plutire..sper sa regasesti iar puterea de a zambi !

 

Pentru toti aceaia care o condamna in gura mare, ia priviti aici, si daca mai puteti..bucurati-va !

 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
E irecuperabila.

E pe naiba. O sa isi revina.

Ma intreb daca voi,cei care aruncati cu vorbe de genul asta,ati trecut vreodata printr-o depresie. Daca raspunsul este nu,lasati aruncatul pietrelor pe mai tarziu...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Hm la felul cum o ia...cred ca o sa urmeze pasul multor artisti cum ar fi Elvis...

 

Depresie?

Sa fim seriosi, are o multime de bani si ii pierde pe toti cu droguri, batura, cluburi, sex cu necunoscuti ...on and on and on....

 

Sa fim seriosi, da.. ce legatura are depresia cu banii? :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Hm la felul cum o ia...cred ca o sa urmeze pasul multor artisti cum ar fi Elvis...

 

Depresie?

Sa fim seriosi, are o multime de bani si ii pierde pe toti cu droguri, batura, cluburi, sex cu necunoscuti ...on and on and on....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Imi cer scuze seraphimovic nu am deschis eu topicul.

Da, nici eu nu am fost incantat de acest lucru dar...fata de cum a ajuns ma bucur de decizia tribunalului de a trimite copii la tatal lui.

Britney le da un exemplu prost copiilor.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Imi cer scuze seraphimovic nu am deschis eu topicul.

Da, nici eu nu am fost incantat de acest lucru dar...fata de cum a ajuns ma bucur de decizia tribunalului de a trimite copii la tatal lui.

Britney le da un exemplu prost copiilor.

poate vorbesti de copii fara educatie si fara parinti care sa se ingrijeasca de evolutia lor..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×