Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

WHitney Houston, in momentu8l in care avea un succes ff mare, s-a casatorit cu un alt artist care a dus-o pe cai gresite ( alcool, droguri ) si pe langa toate astea o si mai batea de o desfigura....si la asta ma refeream cand am zis sa nu ajunga pe urmele lui Whitney. Doar cred ca stii ca prin cate a trecut prin februarie martie.

din pacate nustiu..nu chiar sunt la curent...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pur si simplu nu-mi place. a vrut sa para ceva ce nu este si asta a costat-o. doar o minune o mai poate aduce pe scena internationale si sa mai si aiba succes.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
pur si simplu nu-mi place. a vrut sa para ceva ce nu este si asta a costat-o. doar o minune o mai poate aduce pe scena internationale si sa mai si aiba succes.

pai ea acuma se pregateste pentru asta si in curind o sa apara din nou pe scena :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
da... chiar sunt curioasa sa vad ce mai e de capul ei :blink:

da si mie mii tare interesant cum o sa fie din nu pe scena :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Se pare ca Britney inca nu si-a revenit...cred ca ati auzit de incidentul din momentul in care s-a dus sa faca o sesiune de fotografii pentru revista OK!, ca s-a sters la gura dupa ce a mancat cu o rochie de 7.500 dolari, si ca in acest timp delira si vorbea prostii. Redactorii au declarat ca nu vor sa publice acele poze caci daca le-ar publica .. :D

Se pare ca iar s-a apucat de droguri si bautura...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×