Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

Cui ii place Britney???mie de exemplu inainte tare imi placea...acuma sa schimbat foarte tare ...nui aceea care a fost.... :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

da... s-a tuns cheala mai nou. si nu mai e virgina.

in rest, a ramas la fel de profunda.

 

noroc ca in engleza nu sunt cratime, ca cine stie ce ar iesi din piesele alea.

si mai mare noroc are fatuca (,) ca exista un gen de muzica "usoara" numa' bun pentru zbantuit la o petrecere... si cam atat :pardon:

 

 

aaaaaaa... ba... mai e ceva. sa se lase de coveruri, ca n-o tine.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mai in gluma mai in serios si mie imi place Britney Spears.....o sa ajunga departe fatuca asta....aproape de ceruri in dreapta Lui......

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
am auzit ca inka de 2 ori a incercat sa se sinucida si nu i sa primit.....da chiar ca a innebunit sarmana..

 

nu i s-a primit.... cererea? :blink:

 

mda... ziceau cei de la Bee Gees o chestie desteapta despre fratele lor mai mic... sindromul "too young, too much, too soon".

 

daca e sa fii fair play... concurenta e acerba, pustoaicele cu pretentii de star sunt tot mai... pustoaice, target-ul de vanzari e tot mai sus pentru a ti se mai produce un album, stressul e imens, oboseala la fel, valul ametitor, turneele modiale tot mai... mondiale, paparazzi tot mai insistenti, urcatu' celebritatii la cap tot mai vizibil, fanii tot mai razna si tot mai greu de multumit, ca daca faci o pauza, oricum e gata de lansare noul album al altei pustoaice...

 

cu alte cuvinte, e cam normal sa innebunesti si e urmarea aproape fireasca a evolutiei industriei de fabricat muzica in ultimii ani. se ia persoana A, se transforma prin mijloace specifice in star, se exploateaza la maximum in folos mutual si se trece la urmatorul cand da semne de uzura :focus: . ca este de unde, vanatori de fame&fortune sunt multi pe lume.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cui ii place Britney???mie de exemplu inainte tare imi placea...acuma sa schimbat foarte tare ...nui aceea care a fost.... :blink:

 

Si mie mi-a placut (atunci cand a aparut ),insa acum nu mai e nimic de capul ei.Cat de mult pot schimba un om faima si banii. :focus:

Editat de ada_

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Si mie mi-a placut (atunci cand a aparut ),insa acum nu mai e nimic de capul ei.Cat de mult pot schimba un om faima si banii. :focus:

 

sau cresterea de la 15 la douazeci si de ani... intr-un mediu ne-propice pentru formare :yawn:

 

:blink::crazy::swoon::crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×