Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

Sunt sigur ca sunt foarte multi care isi doresc sa faca tot ce a facut thunami, doar ca sunt foarte putini care pot rezista! Recunosc, si eu imi doresc sa pot "vedea" dar stiu ca nu sunt pregatit! :vampire: :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sunt sigur ca sunt foarte multi care isi doresc sa faca tot ce a facut thunami, doar ca sunt foarte putini care pot rezista! Recunosc, si eu imi doresc sa pot "vedea" dar stiu ca nu sunt pregatit! :vampire: :roll:

Repet ca nu am facut prin forte proprii ce am povestit, ci prin intermediul unui initiat. Singur nu am avut curajul sa ma aventurez - e foarte periculos.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Te asigur ca nu iti doresti!

 

 

daca e pregatita dee ce nu? nu e rau sa iti doresti cel mai rau e sa iti fie frica de bataliile pe careo sa le dai.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
"Dincolo" e deocamdata razboi, asa ca stai cuminte!

cine da razboi???

si mie trebuia sa mi se deschida al treilea ochi dar am refuzat de teama ca am sa vad chestii malefice :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
cine da razboi???

si mie trebuia sa mi se deschida al treilea ochi dar am refuzat de teama ca am sa vad chestii malefice :P

 

 

intre divin si rau

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
cine da razboi???

si mie trebuia sa mi se deschida al treilea ochi dar am refuzat de teama ca am sa vad chestii malefice :spiteful:

Eu am numai o pereche de ochisori dar vad destul de multe,chiar prea multe lucruri....lucruri care dor....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
"Dincolo" e deocamdata razboi, asa ca stai cuminte!

 

banuiam eu ceva, nu degeaba visez ce visez ... ok, stau cuminte pana ... una alta :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
daca e pregatita dee ce nu? nu e rau sa iti doresti cel mai rau e sa iti fie frica de bataliile pe careo sa le dai.

Nu e nici pe departe pregatita. E doar curioasa. Ceva de genul: ce se intampla daca ma arunc in prapastie?

 

cine da razboi???

si mie trebuia sa mi se deschida al treilea ochi dar am refuzat de teama ca am sa vad chestii malefice :flowers:

Nu poti sa scapi de "chestiile malefice". Ele apar primele intotdeauna.

 

banuiam eu ceva, nu degeaba visez ce visez ... ok, stau cuminte pana ... una alta :ok:

Ce visezi?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×