Sari la conținut
Forum Roportal
Sonny Daniel

Amant sau Iubit?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Povestea mea:

Am 20 de ani si in ultimii ani am tot fost amant, nu am avut nici o iubita sub 20 de ani in afara de una de 18 ani care am fost 3 ore cu ea si 5 min de sex... Problema se pune pe ceea ce voi face in viitor... Ma tot gandesc ce sa fac, sa continui asa sau sa imi caut una de varsta mea? Parca cand sunt cu una frumoasa foc si casatorita pe deasupra ma excita la nebunie... Si imi place cand imi zice: Sunt casatorita, nu o sa avem nici odata o relatie serioasa si esti mai mic ca mine, dar imi place sa ies cu tine ca esti simpatic si ma distrez fain... uhhh... mor cand aud asta, voi ce ziceti? Sa las prostiile si sa ma gandesc la ceva serios? Ar fi super bine primita parerea voastra...

ia uite la el cum isi face reclama! :lol:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Povestea mea:

Am 20 de ani si in ultimii ani am tot fost amant, nu am avut nici o iubita sub 20 de ani in afara de una de 18 ani care am fost 3 ore cu ea si 5 min de sex... Problema se pune pe ceea ce voi face in viitor... Ma tot gandesc ce sa fac, sa continui asa sau sa imi caut una de varsta mea? Parca cand sunt cu una frumoasa foc si casatorita pe deasupra ma excita la nebunie... Si imi place cand imi zice: Sunt casatorita, nu o sa avem nici odata o relatie serioasa si esti mai mic ca mine, dar imi place sa ies cu tine ca esti simpatic si ma distrez fain... uhhh... mor cand aud asta, voi ce ziceti? Sa las prostiile si sa ma gandesc la ceva serios? Ar fi super bine primita parerea voastra...

 

 

eu zic sa continui alergarea usoara ..........de serios ai toata viata in fata .....bafta ca amant ! :lol:

Editat de red2shoes

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ia uite la el cum isi face reclama! :doh:

Atat timp cat nu ma cunosti tu sau alte persoane personal de aici totu ii ok, nu? :lol:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Observ ca te simti f. bine in postura asta ...

Sunt curioasa cum ai reactiona daca peste o vreme te-ai indragosti , te-ai casatori , ti-ai iubi sotia nespus de mult si ai afla ca sotia ta are amant un pusti ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Deocamdata..satisfactia se pare ca-ti vine usor de aici..ajungi tu sa vrei si un loc asezat la casutza ta..asa ca tu stii ce`i cel mai bine pt tine :lol: numai bine!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Observ ca te simti f. bine in postura asta ...

Sunt curioasa cum ai reactiona daca peste o vreme te-ai indragosti , te-ai casatori , ti-ai iubi sotia nespus de mult si ai afla ca sotia ta are amant un pusti ...

 

Hmmm.... un motiv sa omor pe cinvea si sa dau papucii la cineva??? :lol:

 

P.S.: "Pustoii" ca noi te satisfac, nu?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu cred ca te-ai prea umflat in pene(cu scuzele de rigoare)..chiar nu e motiv de gluma..daca te-ai gandi bine sa stii ca ai avea toate sansele sa realizezi ca se prea poate sa ajungi in situatia respectiva.. si atunci nu`ti mai vine sa razi.. fiecare cu oalele lui..si fiecare stie cum si le spala..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Deocamdata..satisfactia se pare ca-ti vine usor de aici..ajungi tu sa vrei si un loc asezat la casutza ta..asa ca tu stii ce`i cel mai bine pt tine :lol: numai bine!

 

Pana sa ajung la casa mea mai ii drum lung... Si cu multe cu care m-am culcat mi-au zis: eee... o are prea mica...; nu ii bun la pat deloc...; nu stie sa zambeasca...; nu stie sa se distreze...; nu mai suport viata cu el, ii groaznica, dar macar tu ma mai ajuti sa trec peste asta...; si multe altele... nu as vrea ca sotia mea sa ajunga sa zica asta... asa ca o sa fac tot posibilul pentru ea si pentru copilul meu chiar daca eu sunt plecat la lucru (si in timpul pauzei cu alta) tot as respecta-o....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ti-am spus..fiecare cu stolul lui de pasarele..tu stii ce e mai bine pentru tine..si sa stii ca fiecare nas isi are nasu`..si daca iti gasesti ceva la fel?care in pauza cu altu`?F bine nu?ca nu intervine rutina?cred ca asa gandesti...intreb si`mi raspund singur..oricum..succese pe mai departe

Cat despre satisfactia adusa de tine sotiilor..nesatisfacute..sa nu te consider chiar ajutor..ca nu esti..

Editat de vangy1301

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ti-am spus..fiecare cu stolul lui de pasarele..tu stii ce e mai bine pentru tine..si sa stii ca fiecare nas isi are nasu`..si daca iti gasesti ceva la fel?care in pauza cu altu`?F bine nu?ca nu intervine rutina?cred ca asa gandesti...intreb si`mi raspund singur..oricum..succese pe mai departe

Cat despre satisfactia adusa de tine sotiilor..nesatisfacute..sa nu te consider chiar ajutor..ca nu esti..

 

Satisfactie sotilor stiu ca nu aduc dar uneori ii mai bine asa... Pana ma pun pe picioarele mele bine m-am gandit sa continui asa... Asa nu am pe nimeni care sa imi zica: "ce ai facut aseara?", "unde ai fost ieri seara?", etc... asa ca imi vad de treaba mea ele de a lor si de sotii lor ca nu dureaza mai mult de 2 saptamani distractia... Desi ar fi o buna idee sa incerc cu o iubita adevarata la mare distanta de mica mea distractie... si cum am citit in alt forum... prefer sa fiu cioara decat porumbelul pacii...

Editat de Sonny Daniel

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×