Sari la conținut
Forum Roportal
Lion79

gesturi de tandretze

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

eu unu le urasc!!.chiar azi m-am enervat pe cineva din cauza asta.ce obicei dom`ne sa stai calare pe om si sa-l lingi in continuu..ce e asta frate? ce inteleg unele fete cand vor sa stea toata ziua bot in bot cu tine? doar nu suntem ciutani de 14 ani..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu am nimic impotriva celor care fac asta in public.Daca oamenilor le place,de ce m-ar deranja pe mine??

Viata lor,problema lor,ei fac cum cred, eu fac asa cum cred.

Daca oamenii se iubesc si asta e felul lor de a-si manifesta iubirea,de ce m-as baga eu in viata lor??

De ce m-ar interesa sau deranja pe mine iubirea altora (cu tot cu manifestarile sale??)

Eu am viata mea,nu ma complic si nu ma stresez gandindu-ma la viata la viata sau actiunile celor din jur..

Gasesc eu ceva mai interesant de facut,decat sa ma enervez fara motiv,doar pentru simplu fapt ca am vazut doua persoane sarutandu-se..

Editat de Dark_Dragon

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu a altora.de ce m-ar deranja pe mine sa ii vad pe altii? pe mine ma enerveaza cand imi face cineva asa.nu-mi place sa stea cineva calare pe mine de fata cu altii ore intregi..

Editat de Leu79

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ce inteleg unele fete cand vor sa stea toata ziua bot in bot cu tine?

 

Cand iubesti, iti doresti sa petreci cat mai mult timp cu partenerul. Unora nu le e jena sa se sarute in public. Nici nu ar avea de ce.

 

pe mine ma enerveaza cand imi face cineva asa.nu-mi place sa stea cineva calare pe mine de fata cu altii ore intregi..

 

Nu iti place, nu te uiti, nu iti place sa stea "calare" pe tine, ii spui si ai rezolvat problema.

Editat de Simplu_Ana

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ai, ma, leule... Ori ai foarte multe probleme ori nu ai deloc de observi si te deranjeaza asa ceva. Sper sa fie a doua varianta, ca e mai usor de remediat... :(

Editat de Varuna

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am priceput..

Nici cu astea nu am probleme..doar nu am sa ma supar pe persoana pe care o iubesc doar pentru atata lucru..ca isi arata iubirea fata de mine..M-ar deranja mai mult sa fie indiferenta,sa nu faca nimic..dar asta nu..nu consider un motiv de suparare.

Daca m-ar deranja cumva,sa zicem ca as avea altceva pe cap si numai de asta nu as avea chef in momentul acela,i-as spune lucru acesta cat mai frumos cu putinta,fara nervi...ca doar nu a facut cine stie ce

Si nu consider ca doar la varsta de 14 ani stai foarte mult timp cu partenerul/a,sau ca doar atunci iti manifesti mai "furtunos"dragostea.Asta tine de fiecare persoana in parte si de felul ei de a fi.

Pe mine nu ma deranjeaza acest lucru..(bineinteles ca la un moment dat toti avem nevoie de un respiro,sau de cateva minute de liniste,dar asta se poate rezolva discutant,comunicand cu cel/cea de langa tine-fara nervi..)

 

Si sincer..de ce m-as complica ca sunt altii de fata-nu ma intereseaza parerea altora fata de viata mea personala..

Editat de Dark_Dragon

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu intelegeti.nu e vb de sarutat aici.si nu e vb de a sta calare pe cineva jumate de ora o ora.. hai ca plec sa fac un dush

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu intelegeti.nu e vb de sarutat aici.si nu e vb de a sta calare pe cineva jumate de ora o ora.. hai ca plec sa fac un dush

:P iooooi, ca doar n-o fi vrut sa te violeze? :(

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu intelegeti.nu e vb de sarutat aici.si nu e vb de a sta calare pe cineva jumate de ora o ora.. hai ca plec sa fac un dush

 

Ma baiatule,oricare ar fi problema,ce nu inteleg eu...ce naiba cauti aici si ne impartasesti noua acest lucru,in loc sa stai de vorba cu ea si sa cautati o solutie impreuna..spune-i parerea ta,spune-i ca o iubesti si ca nu are motiv sa se supere pe tine...numai ca la capitolul acesta aveti pareri diferite.Daca te iubeste va intelege.Mai lasi tu,mai lasa ea..nu exista problema care sa nu aiba si rezolvare

Ideea e ca trebuie sa comunici cu ea,nu cu noi...si daca mai exista si dragoste...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
spune-i ca o iubesti si ca nu are motiv sa se supere pe tine...

 

cine a zis ca o iubesc? :(

si cine a zis ca tre sa iesi NUMAI cu cineva pe care iubesti? :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×