Sari la conținut
Forum Roportal
zanapadurilor

Nimeni nu m-ar crede....

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

ia spune-mi, la ureche, cat ai dat spaga?

 

 

Absolut nimic.

 

Multumesc pentru jignire. Am suferit prea mult ca sa mai suport si nesimtirile unor necunoscuti. Am invatat doua luni aproape non stop. A trebuit sa renunt la toate bucuriile personale pentru asta. Cei din comisie m-au felicitat pentru lucrare.

Editat de zina apelor

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

intentia mea nu a fost sa te jignesc...spaga poate semnifica si ambitia, dorinta, crezul ca poti invinge sistemul.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
intentia mea nu a fost sa te jignesc...spaga poate semnifica si ambitia, dorinta, crezul ca poti invinge sistemul.

 

 

Mi-e martor Dumnezeu ca nu am dat spaga. Plus ca nu as avea de unde sa dau spaga. Traim din salariul sotului meu, si avem si un copil...Si sint si eu uluita, nu imi revin. Imi vine sa ma intorc la viata mea de zi cu zi...

 

Sansa mea a fost acea doamna cu constiinta din comisia examenului din noiembrie. Daca nu era ea, renuntam. Chiar avea intentia sa renunt. Stii, ma gandesc ca asa se intimpla minunile. Cand un om da dovada de constiinta incepe sa se rupa lantul. Nu am sa uit niciodata ce a facut aceasta doamna. Mi-a dat sansa da a razbi pe propriul cap. Suna absurd, dar ajungi sa te bucuri ca ti se da o sansa sa fii tu insuti.

 

Cand am intrat acum in oral cei din comisie erau uluiti de lucrare, poate pentru ca erau obisnuiti cu vechile obiceiuri.

 

Mi-a trecut complet buna dispozitie citiind trairile tale ...

Mi-am adus aminte de ce am facut atit de bine ca mi-am

luat ramas bun de la Societatea aia ..

Iti doresc gindul cel bun si noroc

 

:P

 

:jester:

 

 

Uite, un gand bun. Am reusit.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
te cred, nu lua in seama micile ironii ...detaseaza-te de ele si urmeaza-ti calea.

 

 

Multumesc. Chiar imi pierdusem speranta. Si, din disperare, invatam non stop, desi nu speram sa reusesc.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×