Sari la conținut
Forum Roportal
zanapadurilor

Nimeni nu m-ar crede....

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Intrebare: Fata, avea fusta de blugi ? :mellow:

..sa nu spui ca tu ai vrea sa fi ...fusta..? :) :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Intrebare: Fata, avea fusta de blugi ? :pardon:

 

 

Ma cunosti cumva? Stii tu cum arat? Pentru cultura ta nu era mai frumoasa ca mine...

 

Si nu era in fusta mini, nu avea cum.

 

Oricum nu ai priceput nimic. Eu chiar o admir pe Ydeea pentru ca este frumoasa. Si chiar nu am nimic cu fustita ei! Ci cu felul in care te-ai adresat tu unei femei.

 

 

Imagineaza-ti ca fetita mea semana cu mine...

 

Zeu al razboiului, si in viata reala esti atit de neiertator?

Editat de zina apelor

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:blink:

lol bine ati venit in romania!!1 Pana acuma unde ati trait, la vecinii bulgari? Sa veniti la mine la scoala sa vedeti ce copti au bursa si cum iese cel mai bine ala care EDIT mai mult. Sa vedeti analfabeti care i-au bacul cu ditamai nota de iti vine sa te duci acasa, sa te inchizi in baie si sa iti pui intrebari. Vreti sa obtineti o slujba cat de cat la stat? Atunci va trebui sa aflati mai intai cat este scorul. De-abia atunci puteti spune ca aveti un inceput de drum......

:focus:

 

 

Asa e...

 

Am gasit insa un alt post!

post-55016-1169058107_thumb.jpg

Editat de EmmaD

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

..Sincer acum noi nu putem decit sa ne dam cu parerea ,findca nu am fost in acea comisie.Eu unul sincer nu as angaja pe cineva care as vedea ca stie legile cuvint cu cuvint,m-ar interesa mai mult esenta lor si cum le interpreteaza ..

Nu imi explic de ce anume ti cu tot dinadinsul sa lucrezi la primarie ..,dai dovada de profesionalism,si ai putea lucra in locuri mult mai bine platite .

Am o curizitate ...de ce anume ai ales Stintele Juridice..? :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
..Sincer acum noi nu putem decit sa ne dam cu parerea ,findca nu am fost in acea comisie.Eu unul sincer nu as angaja pe cineva care as vedea ca stie legile cuvint cu cuvint,m-ar interesa mai mult esenta lor si cum le interpreteaza .. As prefera asta...

Nu imi explic de ce anume ti cu tot dinadinsul sa lucrezi la primarie ..,dai dovada de profesionalism,si ai putea lucra in locuri mult mai bine platite .

Am o curizitate ...de ce anume ai ales Stintele Juridice..? :focus:

 

 

Problema e ca ei corecteaza lucrarile cu legea in fata, la numar de articol. Si, dau subiecte care nu pot fi doar retinute in esenta si interpretate...

 

Dau subiecte cum ar fi atributiile primarului, ori situatiile in care are loc suspendarea actului de numire intr-o functie publica. Ori destituirea. Si, crede-ma, nu ajunge sa ai doar idee... Si, cand sint 13 legi, nu e tocmai usor sa ti le amintesti pe toate...

 

Am profesat 5 ani ca jurist. Si m-am lamurit. Trebuie sa faci jocurile altora, ori zbori. Si, daca le faci jocurile, zbori la racoare... :tease:

 

Bun... Hai sa iti povestesc... Eram jurista de citiva ani. Toate bune si frumoase, colegi simpatici, un sef corect si drept... Imi pusese Dumnezeu mana in cap. Intr-o zi apare X, noul director. FinuL fostului director, care, prin metode doar de el stiute, l-a sabotat si i-a luat "tronul".

X insa nu era oricine. Avea el o. firma care luase in locatie de gestiune o ferma piscicola. Si era in proces cu firma mea de ani intregi. Acum insa avea cutitul la os, datoria plus penalizarile de intarzaiere ajungeau la citeva miliarde.

 

Si... Si-a vandut firma. Socrului. Si a venit director la firma mea, cea careia ii era... datornic!!!

 

Consecinta? A cerut renuntarea la judecata cu firma sa. Eu am refuzat. Oricum, a semnat altcineva, un coleg. Apoi nu am mai vazut nici un dosar. Le tinea doar colegul. Si am inteles ca ceva este foarte putred. Si am plecat. De atunci, anchete, dosare penale... Eu am scapat. Pentru ca in inocenta mea, la cei 20 si citeva secunde de ani, nu am vrut sa fac jocul lui. Au disparut misterios dosarele, stiu eu care.

 

Caut si eu un loc unde sa imi pot face datoria:friends:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu ai raspuns de ce ai ales Stintele Juridice .?

.si de ce vrei neaparat sa fi la stat ,ca este munca si acolo.

Si nu mai uri jucatori ,uraste jocul.Fa si tu ca ei,dute la un partid si sa vezi ca va fi bine..

..evident ca nu din prima ..dar vei avea un avantaj.. :focus:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Caut si eu un loc unde sa imi pot face datoria:friends:

Well, de un dosar penal deschis unei judecătoare, ce spui? Am ajuns şi la asta, p

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×