Sari la conținut
Forum Roportal
ralu_123

prezervative, lubrifianti, si alte accesori sexuale

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Mai baieti, ma scuzati fac si eu o intrebare. E la moda sa se foloseasca lubrifianti acu`?! Adica si in "fata"?!(ma intelegeti voi)

 

Nuuu...Nu te-am inteles...Vrei sa fi mai explicit cu intrebarea, te rog...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mai baieti, ma scuzati fac si eu o intrebare. E la moda sa se foloseasca lubrifianti acu`?! Adica si in "fata"?!(ma intelegeti voi)

in general banuiesc ca se folosesc "in spate" dar daca nu exista lubrifiere naturala ,se folosesc si "in fata"

nu e vorba de moda,e vorba de necesitate

cine nu poate fara, le foloseste

Editat de clar_de_luna

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Lubrifierea naturala la o femeie apare in momentul cand este foarte excitata..de aceea se recomanda un preludiu tandru sau macar cateva clipe de neuitat pe care sa i le oferi inainte de penetrare...dar daca din alte cauze lubrifierea naturala nu apare, se vor folosi lubrifianti , dar numai momentan, deoarece lipsa lubrifierii naturale este totusi o porblema de natura psihica sau fizica!

Intr-adevar, la sexul anal se recomanda folosirea lubrifiantilor deoarece acolo femeia nu se uda si din aceasta cauza penetrarea poate fi dureroasa..

Atentie..aveti grija ca nu cumva lubrifiantul sa dauneze integritatii prezervativului...preferabil se vor folosi lubrifianti pe baza de apa!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
deoarece lipsa lubrifierii naturale este totusi o porblema de natura psihica sau fizica!

iar eu care eram convins ca e doar o problema de metafizica sau de parapsihologie :)

Intr-adevar, la sexul anal se recomanda folosirea lubrifiantilor deoarece acolo femeia nu se uda

 

e adevarat, iata una din diferentele FUNDamentale dintre femeie si barbat...barbatii se spala :senile: :swoon:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
iar eu care eram convins ca e doar o problema de metafizica sau de parapsihologie :crazy:

e adevarat, iata una din diferentele FUNDamentale dintre femeie si barbat...barbatii se spala :senile: :swoon:

:) :lol2::lol2::lol2: :bear:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
iar eu care eram convins ca e doar o problema de metafizica sau de parapsihologie :lol2:

e adevarat, iata una din diferentele FUNDamentale dintre femeie si barbat...barbatii se spala :swoon: :)

Bwahahaha ... asta chiar ca e cool !! :lol2:

Anyway, ralu cauta un lubrefiant warming ( din ala care da furnicaturi la pasarica ) :senile:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Anyway, ralu cauta un lubrefiant warming ( din ala care da furnicaturi la pasarica ) :senile:

se exista asa ceva...dar nustu c

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×