Sari la conținut
Forum Roportal
ralu_123

prezervative, lubrifianti, si alte accesori sexuale

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Pe vremuri, la fermele zootehnice se gaseau din astea si erau folosite strict la animale mari: cai si bovine.

acuma le gasesti la sex-supermarket-ul din colt, la rubrica "pentru animale mai mici : barbatul si femeia"

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
acuma le gasesti la sex-supermarket-ul din colt, la rubrica "pentru animale mai mici : barbatul si femeia"

 

 

 

:senile: In viata mea n-am intrat intr-un magazin din asta de specialitate !!! sex-supermarket ????

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

si nu ti se pare ca ai ratat ceva ? :senile:

la sex-supermarket-ul asta de zic eu (e pe l

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
acuma le gasesti la sex-supermarket-ul din colt, la rubrica "pentru animale mai mici : barbatul si femeia"

 

...eu l-am luat de la Walmart...magazin general...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

DA AICI IN GRECIA EXISTA SI LA SUPER MARKET LUBRIFIANTUL DUREX.E O STICLUTA DE CULOARE ALBASTRA COSTA CAM 5 EURO. NU STIU DACA SE NUMESTE SI WARMING.NU STIU CUM POTI SO PROCURI POATE IN MOLL AU O GAMA MAI MARE.INCEARCA ACOLO :tease:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
DA AICI IN GRECIA EXISTA SI LA SUPER MARKET LUBRIFIANTUL DUREX.E O STICLUTA DE CULOARE ALBASTRA COSTA CAM 5 EURO. NU STIU DACA SE NUMESTE SI WARMING.NU STIU CUM POTI SO PROCURI POATE IN MOLL AU O GAMA MAI MARE.INCEARCA ACOLO :cheer:

 

te rog si eu sa nu mai folosesti litere mari. mersi de intelegere :tease:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu sunt de acord cu cine zicea ca lubrifiantul se foloseste doar daca femeia nu produce secretii naturale, iti da totusi un plus de placere. si mie imi plac si cele care lasa o senzatie de rece......cand locul acela e cald...e un contrast placut

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
stiu ca tema cu marca de prezervative se mai repeta dar aici am extins-o putin la lubrifianti si altel....apropo am auzit de la multi ca un lubrif. bun ar fi durex play warming dar nu am gasit nici in farmacii voi ati vazut? ziceti- mi si mie unde ...ms pupik :yes:

Moama , noi avem durex play warming la magazinul din colt! Da` zice vanzatoarea ca nu trece!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×