Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

14 hours ago, The Unknown said:

Oh, la-la ... la-la!!!  Comportamentul, identitatea, originea, familia, educatie, locul de munca si NU in ultima instanta VENITURILE din ce traieste si unde, si multe altele se testeaza mult inainte de sex dupa parerea mea!!!  dar eu sint din "old school"  prioritatile mele sint altele.   

Subscriu. Nu referitor la venituri; la restul. Ajungand in pat cu cineva, te pui implicit intr-o postura vulnerabila. Trebuie sa ai incredere ca nu e mincinos patologic sau nu are alte intentii. Cate mizerii nu se intampla... Unii isi inventeaza identitatea oriunde se duc.

  • Like 4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 14 ore, The Unknown a spus:

Nu cred ca asta esta sa fie punctul determinant al unei relatii!!!    Trebuie sa ai o vechime oarecare in compania lui sa te simti bine cu acel barbat doar intalnit.

Am si spus ca asta nu este parerea mea ci a elenei. Presupun ca una sau mai multe partide de sex, sunt pentru elena pierderi colaterale, atunci cand vrea sa cunoasca pe cineva.:smile:

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 10 minute, Maeve. a spus:

Vezi sa nu..dar nu pleaca :biggrin:

"Optimista".

Mai bine o ajutam sa-l dea afara.

Daca sta singura acolo, ar trebui sa-i dea un sms "ultimatum", apoi sa apeleze la politie.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Chiar acum, Turbina a spus:

"Optimista".

Mai bine o ajutam sa-l dea afara.

Daca sta singura acolo, ar trebui sa-i dea un sms "ultimatum", apoi sa apeleze la politie.

Suntem la pagina 39. Cred ca de la pagina zece am zis de politie

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Chiar acum, Maeve. a spus:

Suntem la pagina 39. Cred ca de la pagina zece am zis de politie

N-ai zis-o complet. Daca suni la politie fara poezia pregatita, iesi tu mai prost decat cel reclamat. Trust me.

O manevra proasta ar fi sa sune fara sa se certe cu el inainte, fara sa ii spuna clar ca trebuie sa plece.

  • Like 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 6 minute, Turbina a spus:

N-ai zis-o complet. Daca suni la politie fara poezia pregatita, iesi tu mai prost decat cel reclamat. Trust me.

O manevra proasta ar fi sa sune fara sa se certe cu el inainte, fara sa ii spuna clar ca trebuie sa plece.

Corect. Un cucui mare in frunte, o vanataie sau o buza sparta, ar da foarte bine.:smile:

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×