Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Acum 1 minut, observant a spus:

Dumnezeul tau mizerabil este obsedat de rau, lui ii place raul si il pune in scena. Cere-i socoteala lui, dar daca esti lasa, mai bine taci.

Tu esti mizerabil cu argumentele tale. Il doare capu cand vede ca aprobi betivaneala constanta si ca metoda de sexuiala constanta

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 3 minute, Motorină a spus:

 

Mev', e adevarat? :sad:

Esti "d'aia"?

Da dar nu la reuniuni. Si nu sunt habotnica. Asa ca de aia habotnica nu sunt. 

 

Daca esti ateu e dreptul tau. Nu am nimic cu ateii. Cu disperatii am o problema.

Editat de Maeve.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 2 minute, observant a spus:

Minti. I-am dat cateva puncte atunci cand spunea cate ceva neutru, si e dreptul meu. Misoginismul lui l-am dezaprobat, si am expus teoria mea impartiala despre chestiunile discutate, din punctul de vedere al psihologiei evolutioniste, dupa care m-am retras din discutie, caci nu avea rost sa insist. Dar tu minti ca sa iti sustii esafodajul de presupuneri falacioase, asa cum ai mintit cand m-ai etichetat drept extremist. 

Minti tu. Nu ma face ca ii caut toate postarile  cu evolutionismu lui folosit ca pretext sa jigneasca femeile. 

Editat de Maeve.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pupi moaste pentru ca nu ti-ai analizat mintea pana la capat. Ai erori logice in minte, care iti infecteaza sistemul de gandire. Iar pe baza acestei gandiri slabe iti construiesti viata cu fiecare decizie. Dar e treaba ta ce faci cu viata ta, cata vreme nu te legi de vietile altora.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Chiar acum, Maeve. a spus:

Minti tu. Nu ma face ca ii caut toate postarile  cu evolutionismu lui folosit ca pretext sa jigneasca femeile. 

Nu iti etala prostia. Tin minte ca m-am ferit sa ii dau puncte ca sa nu ii validez misoginismul, am fost foarte atent, si i-am dat cateva puncte atunci cand exprima lucruri neutru. Dar tu cand iti vei analiza mizandria scarboasa?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Chiar acum, observant a spus:

Nu iti etala prostia. Tin minte ca m-am ferit sa ii dau puncte ca sa nu ii validez misoginismul, am fost foarte atent, si i-am dat cateva puncte atunci cand exprima lucruri neutru. Dar tu cand iti vei analiza mizandria scarboasa?

Ce misandrie? Daca te vad extremist inseamna ca s misandra? A dezaproba alcoolismu nu ma face misandra

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 4 minute, Maeve. a spus:

Tu esti mizerabil cu argumentele tale. Il doare capu cand vede ca aprobi betivaneala constanta si ca metoda de sexuiala constanta

Pai cand copiii mor in Africa nu il doare capul. Il fuche grija de patru beri, asa-i? Prostia se dezlantuie.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 2 minute, observant a spus:

Pupi moaste pentru ca nu ti-ai analizat mintea pana la capat. Ai erori logice in minte, care iti infecteaza sistemul de gandire. Iar pe baza acestei gandiri slabe iti construiesti viata cu fiecare decizie. Dar e treaba ta ce faci cu viata ta, cata vreme nu te legi de vietile altora.

A pupa moaste nu dauneaza nimanui. A fi betiv notoriu da

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Chiar acum, observant a spus:

Pai cand copiii mor in Africa nu il doare capul. Il fuche grija de patru beri, asa-i? Prostia se dezlantuie.

De noua beri. Pricepi greu diferenta intre 4 si 9?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×